Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik ilyen számológép?...

Létezik ilyen számológép? (puskázáshoz)

Figyelt kérdés
Olyan számológépet keresek, aminek a képernyőjére képes vagyok átvinni egy szöveges dokumentumot telefonról/gépről. Itt, Magyarországon lehet ilyet kapni valahol?

2021. nov. 15. 18:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Pihentesd már az egód. Felrobbansz az erőlködéstől. Miféle cenzúra? Ahogy elnézem, az én válaszom mellett másokét is töröltetted. De ezt inkább én kérdezhetném, hogy érted-e amit írsz? Hidd el, hasznosan töltöm a szabadidőm. A koromat pedig megmondom, ha te is.
2021. nov. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ja, nyugodj meg, nem ezen fog múlni a diplomám."

Ja, meg is lehet venni, még számológép se kell hozzá.

2021. nov. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nemtudom miből gondolod, hogy erőlködök, olyan hülyeségeket írsz, hogy el sem hiszem honnan veszed ezeket.

Semmit nem töröltem az égvilágon. Ezért nem értettem mire írod ezt.


Nem kell diplomát vegyek, köszi. Erre a tárgyra félév múlva emlékezni se fog senki. Fel van fújva ez az egész.

2021. nov. 16. 23:17
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Létezik ilyen számológép, de a tanárok nem hülyék és vizsgán általában külön ki szikták kötni, hogy szöveges rögzítésre, képletek memorizálsára alkalmatlan számológépet lehet csak használni.
2021. nov. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Valóban problémás lehet a Casio 9860GII használata az említett célra. A hatalmas képernyője azonnal elárulja, hogy grafikus gép, szövegtárolásra alkalmasan. Viszont a szövegbevitel a gépbe korántsem olyan egyszerű dolog, mint akár egy okostelefonnál. Az SD kártya bővíthetőség jelent valamit ilyen szempontból /nekem a kártya nélküli változat van/, mert esetleg PC-n előre bevihető a szöveg -bizonyos megkötésekkel. Viszont minden hátsó gondolat nélkül mondom: a számológép hatalmas ára /kb. 50-60000 Ft jelenleg kis hazánkban/ nem éri meg a meglehetősen nehézkes és kockázatos -említett célra való- használatot.
2021. dec. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!