Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik ilyen számológép?...

Létezik ilyen számológép? (puskázáshoz)

Figyelt kérdés
Olyan számológépet keresek, aminek a képernyőjére képes vagyok átvinni egy szöveges dokumentumot telefonról/gépről. Itt, Magyarországon lehet ilyet kapni valahol?

2021. nov. 15. 18:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Inkább tanulj...
2021. nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az órámban volt telefonszám memória, én abba írtam be a dolgokat. Törin évszámokból verhetetlen voltam :D

Az olyan kalkulátorokon amibe lehet hosszabb szöveget átvinni annak olyan a billentyűzete is... tuti a lebukás.

2021. nov. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van okosórám, de kockázatos vele puskázni. Amúgy a reál tantárgyakat megtanulom, nem puskázom. A történelmet én úgy puskáztam, hogy kinyomtattam 4-es betümérettel és a doga alá tettem. Vigyázni kell, de tuti siker. Tanulni hasznosabb, legalább nem mondják meg pár év múlva, hogy egy kultúrálatlan barom vagy.
2021. nov. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Jajj bocsánat, nekem nem okosórám volt!

1994-1998 között jártam középsuliba, akkor még nem volt olyan :D

Ilyen: [link]

2021. nov. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdésre válaszoljatok, ha nem túl bonyolult."

Tanulj ha nem bonyolult. Legalább nem maradsz ilyen tudatlan. Aki nem képes ráguglizni egy számológépre, az nem érdemli meg hogy válaszoljunk neki.

2021. nov. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ami számológépnek is néz ki olyan nincs.

Mondanám hogy kérdezz a csoporttársaidtól, de a stílusod alapján nem sokan beszélhetnek veled :D

Pont az ilyenek miatt vannak a szórótárgyak. Jobb lesz a világnak ha nem lesz diplomád.

2021. nov. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

De nagy a szátok így ismeretlenül. Személyeskedés, mondvacsinált feltételezések. Nagyon primitívek vagytok. Mindenki magából indul ki, gondolom ha van is diplomátok max valami büfészak. Világosan látszik, hogy fogalmatok sincs semmiről.


Egyébként találtam külföldi oldalakon a kérdés feltétele előtt, de nem akarok várni az ebayre meg hasonlókra. Casio FX 9860GII SD lesz az én gépem, csak hogy segítsek másnak is, elvileg ez tud mindent,de pontosan ezért tettem fel a kérdést, mert ha valakinek van ilyen, jó lett volna tapasztalat róla.


Ja, nyugodj meg, nem ezen fog múlni a diplomám.

2021. nov. 16. 11:57
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, ismét. Látom a cenzúra az megy rendesen. És most te beszélsz kérdező? Te, aki alantas pórnépnek és műveletlen fatuskóknak néz minket, válaszolókat, idézlek "kussmá, nem érdekel a véleményetek". Na állj szépen a tükör elé.
2021. nov. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Ja és a kérdés jelentve. Remélem elhasalsz a vizsgán, ha már tanulás helyett csalásra fecsérled az időd.
2021. nov. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Törölni is akartam a kérdést, ilyen mr/mrs erkölcs prófétákra egyáltalán nem is vagyok kíváncsi. Milyen cenzúráról beszélsz te? Érted egyáltalán amit leírsz? Kötekedni jársz erre az oldalra, nem segíteni. Itt ennyiről van szó. Ha nem tudod a kérdésre a választ, miért nyitod meg egyáltalán?? Felfoghatatlan. Hány éves vagy te? Jó neked, hogy ennyire ráérsz. Csinálj valami hasznosat inkább szabadidődben.
2021. nov. 16. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!