Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A facebook-on van olyan,...

A facebook-on van olyan, hogyha estefele osztok meg valamit azt többen látják, mint ha napközben osztanám meg, vagy tökmindegy?

Figyelt kérdés

2021. szept. 18. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha így nézzük, több minden befolyásolja a dolgot: Évszakok, hétvége-hétköznap is pl. De amúgy logikusnak tűnik (nem a nagyon késő este, de este felé).
2021. szept. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát napközben jó esetben az emberek dolgoznak/suliban vannak és nem facen szörföznek. Este azétz általában az emberek otthon vannak persze van kivétel, ezért egyértelmü h nagyobb esélyel nézik meg a posztod a storyd vagy bármit,
2021. szept. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát a fene se tudja, hogy van ez.


Nekem 404 ismerősöm van facebookon, ezt onnan tudom, hogy most néztem meg és 20-30 lájkokat szoktam kapni a képeimre. Az is igaz, hogy 2013 óta van meg a facebook profilom és lehet, hogy az algoritmus szerint csak a hozzád közel álló ismerőseidnek jelenik meg a hírfolyamban, ha profilképet csinálsz, vagy facebookon osztasz meg valamit, de a történet megosztásaimat sokan szokták megnézni.

2021. szept. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!