Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Aktivitásmérőt hogyan kell...

Aktivitásmérőt hogyan kell hordani és tölteni? A használati utasítás szerint max. 250 milliamperrel töltendő(a PC USB portja 500 milliamperes). A szíj és a csukló között 1 cm-nek lennie, de így ha a kezem az asztalra teszem, akkor nem ér a bőrömhöz.

Figyelt kérdés

2021. aug. 17. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Az 1cm szerintem sok, főleg ha aktív pulzusméréssel rendelkezik.


Töltés teljesen mindegy, a benne lévő töltésvezérlő úgyis csak annyit fog felvenni, amennyi kell.

2021. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor a töltés miatt nem aggódom, a szíjat pedig egyel szorosabbra állítom.
2021. aug. 17. 12:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Én kb egy hete vettem egy Xiaomit, abban az volt írva hogy ne legyen sem rászorítva a csuklódra, se ne legyen laza. Tehát hozzádérzen bármit csinálsz, ne lötyögjön, de ne legyen szorosra, feszesre sem húzva a szíja.
2021. aug. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én is Xiaomit vettem. A szíját a 3. lyukba dugva úgy tűnt, hogy pont jó, de ha a bal csuklóm az asztalon volt, akkor a szenzoros része eltávolodott a bőrömtől kb. fél cm.-re. Úgyhogy akkor a 4. lyukba dugva remélhetőleg pont jó lesz(nem fogja elszorítani a keringést és a mérés is mindig viszonylag pontos lesz).
2021. aug. 18. 09:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem az óra rèszètől a 7. lyukban van. Csak pont annyira szoros hogy hozzám èrjen de igazából sokszor fel sem tűnik hogy rajtam van. Ha a hatodik lyukba raknám szorítana, a nyolcadikban lötyögne. Úgy nèzem az èn csuklóm pont olyan vastag hogy nem kèt lyuk közè esik. Az enyèm nem távolodik el szerencsère.


Viszont most így hogy írod hogy Xiaomit vettèl, megírnád hogy melyik tipust ès a tièdnek meddig birja az akkuja? Az enyèm mi band 5 ès napi egy szinkronizálással minden harmadik nap töltenem kell.

2021. aug. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Minden 3. nap tölteni? Akkor ott valami probléma van, tudtommal azok sűrűbb használat mellett is kellene hozzák a 10+ napot.

Az én GTR-em új korában 14 napot hozta, most már csak 10 kb.

2021. aug. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5-ös: Neked is köszönöm a választ! Mi Smart Band 4-et vettem, nem egészen 3 napja használom, az első használat előtt teljesen feltöltöttem, azóta nem kellett töltenem.
2021. aug. 19. 08:57
 8/8 A kérdező kommentje:
Ti hány %-ra hagyjátok lemerülni a Xiaomi aktivitásmérőtöket, mielőtt feltennétek tölteni?
2021. szept. 26. 10:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!