Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » El szoktad olvasni a használat...

El szoktad olvasni a használati utasítást ha veszel valamit?

Figyelt kérdés
Én igen, az egészet, azt a részt is, hogy pl. ne dobjuk bele a vízbe, vagy ne rántsuk ki a konnektorból a kábellel. Egy csomó fontos dolog le van írva, amiről sokan azt gondolják, hogy úgyis tudják, vagy itt tesznek fel kérdéseket róla (pl. az akkumulátor töltéséről).
2021. júl. 20. 08:13
A kérdező szavazást indított:
Mindig
Néha átfutom
Soha
52 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha számomra is valami nagyon új eszközről van szó vagy ha elakadok a beüzemeléssel
2021. júl. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami újdonságot veszek.
2021. júl. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Átfutom, de sok az ismetlodo általános rész.
2021. júl. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ertek hozza, akkor igen. Pl. nagyobb haztartasi gepeket, mosogatogep, klima, ezeket at szoktam futni, es el is teszem kesobbre, arra az esetre, ha hibakodot irna ki.

A tampon dobozaban is van hasznalati utasitas, de azt nyilvan nem. Gyogyszerek betegtajekoztatojat se.

2021. júl. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami újat kezdek el használni, akkor igen. Legutóbb például az Alexa Echo Dot okoshangszóró használati utasítását olvastam el.
2021. júl. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
Szoktam, de nem mindég. Néha jól jön, valami titkos funkciók megismeréséhez.
2021. júl. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Egyesek talán azt gondolják, hogy ezek elolvasása annak a beismerése, hogy hülye vagyok, nem ismerem, nem értek hozzá, de szerintem ez egyáltalán nem így van. Hasonló dolgok esetén nyilván vannak hasonló, vagy akár szó szerint egyező részek is, de legalább a többit érdemes lenne elolvasni. Többnyire van az embernek néhány szabad perce, nem kell feltétlenül a vásárlás után azonnal, de pl. el lehet tenni későbbre. Akár most is elő lehet venni amik kimaradtak...
2021. júl. 20. 09:19
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak átfutom, hátha van benne új, majd elrakom, ha később használat során felmerül valami pl. Hibakód vagy aksi töltés ott eltudom olvasni.
2021. júl. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen elolvasom, de csak műszaki cikknél. Pl. az új cipőnél kihagyom.
2021. júl. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Aminél már tudom mit kell csinálni annál nem, viszont ha újrol van szó, akkor igen. És nem ciki
2021. júl. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!