Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Bekapcsolva maradt otthon a...

Bekapcsolva maradt otthon a klíma,lehet gond?

Figyelt kérdés

Barátaimmal találkozom,estefele érek haza,viszont a klímát bekapcsolva felejtettem.

Lehet belőle gond?



2021. júl. 17. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Hideg lesz
2021. júl. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
23 fokon maradt.
2021. júl. 17. 12:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
23© lesz, amikor hazaérsz. Nálam folyamatosan megy télen-nyáron. (Fűtök is vele).
2021. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Semmi baj! Mi néha a munkahelyen felejtjük bekapcsolva, de sosem történt semmi... Azon kívül, hogy a takarítónő lecseszett eleinte, de már hozzászokott, és nem is szól.

Szóval a munkahelyen néha napokig megy folyamatosan. Lehet, hogy ez hosszú távon csökkenti a készülék élettartamát, de attól nem lesz semmi baja, hogy pár órára magára hagytad. Tüzet vagy ilyesmit nem okoz.

2021. júl. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

"Bekapcsolva maradt otthon a klíma,lehet gond?"

Ezek a készülékek eleve úgy készülnek, hogy akkor is képesek üzemszerűen működni, ha nem vagy ott. Mint pl. egy hűtőszekrény, amiben a kaját tartod.

2021. júl. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a munkahelyen folyton megy és semmi baja nincs
2021. júl. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Hetek óta ki sem kapcsolom itthon. Sőt télen meg folyamatosan fűtök vele. Én inkább azokat nem értem akik csak napi pár órára kapcsolják be. Sokkal jobb egy hűvös lakásba hazajönni, mindt egy fülledt melegbe. Fogyasztásuk meg nem olyan egetrengető még folyamatos működés mellett sem, hogy indokolt legyen kapcsolgatni.
2021. júl. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj, max estére lesz egy kis olvasnivalód: Minden készülékkel adnak egy úgynevezett használati útmutatót. El szoktuk olvasni.
2021. júl. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez jó volt , nálam meg bekapcsolva maradt a hűtő ,lehet belőle gond :D De végülis nem értem milyen gondra gondolhatott ,hideg lesz a lakásban?
2021. júl. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!