Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tényleg nagyon jók az Epson...

Tényleg nagyon jók az Epson külső tintatartályos nyomtatók?

Figyelt kérdés
Kicsi vállalkozásomhoz keresek nyomtatót, amivel szuper minőségben tudok termékcímkéket nyomtatni. Melyik Epson nyomtató lenne erre megfelelő?
2021. ápr. 23. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nekem ilyen van. Iszonyú sokat nyomtatok vele, és a tinta szinte nem is fogy. Hihetetlenül gazdaságos.

Nagyon jó, hogy nem kell kábellel vacakolni, bármilyen eszközről csatlakozhatsz rá wifivel.

Viszont, ha extra magas minőségű fényképeket akarsz nyomtatni, akkor arra egy drágább nyomtató való.

Minden másra ez tökéletesen megfelel

2021. ápr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg jók, tapasztalatból mondom.
2021. ápr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek már nem a beszáradós tintasugarasok?

Színes kell? Mert ha nem, akkor lézert vennék.

2021. ápr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3 ezek nem szaradnak be, legalábbis az enyem másfél év nem használat alatt -kulfoldon voltam- nem száradt be.

Tényleg jók.

2021. ápr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Színes kell igen, mondhatni csak színesek a címkék amiket nyomtatnék vele. Köszönöm a válaszokat. Tuti hogy ilyet veszek, már csak azt kell átgondolnom hogy melyiket :)
2021. ápr. 23. 13:37
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 Köszi, ezt nem tudtam.
2021. ápr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!