Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom kiiktatni az...

Hogyan tudom kiiktatni az Epson stylus dx8450 típusú nyomtatómon a tintafigyelést, hogy ne figyelje hogy van e benne egyáltalán patron, ha van patron ha nincs, nyomtasson?

Figyelt kérdés
Teljesen új patront nem ismeri fel, ezért nem enged nyomatatni, pedig festék van benne.

2021. febr. 1. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet kiiktatni. Ha utángyártott a patron, akkor olyat kell venni, aminek a chipje kompatibilis, de ez lehet firmware függő is. Küld vissza és kérj újat. Vagy használj eredeti Epson patront.
2021. febr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A visszaküldést úgy értem, hogy más márkát kérj helyette, mert esélyes, hogy cseredarabot sem fogja felismerni. Ha nincs más márka, akkor élhetsz az elállási joggal (online rendelés esetén).
2021. febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem a patron baja, a nyomtatóé.
2021. febr. 1. 18:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudod, ez a lenyege
2021. febr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és nem lehet valahogy esetleg megbuherálni a patronon lévő chipet? hogy telinek jelezze a nyomtató?
2021. febr. 2. 09:23
 6/8 anonim ***** válasza:
A patronos nyomtatók átkozottak, a legszemetebb dolog valaha. Venni kell egy újfajta tartályosat, megéri a nem-szenvedésért cserébe.
2021. febr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy Brother DCP1622WEYJ1-re akarom lecserélni, csak az epsonhoz meg van itthon még jópár patron.
2021. febr. 3. 08:20
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem még olyan nem volt, hogy utángyártottal ne tudjak nyomtatni, felismerte, de üresnek. Nálam Hp nyomtató volt olyan, hogy nyomtatásnál az X gombot kellett tartani pár másodpercig és akkor nyomtatott, csak marha idegesítő volt, hogy ezt minden nyomtatásnál el kellett játszani. Már csak gyárit veszek, de egyébként én is külső tartályoson gondolkodok. Ezekkel a töltött meg utángyártott patronokkal csak baj és szenvedés van.
2021. febr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!