Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Jó választás az Epson EcoTank...

Jó választás az Epson EcoTank nyomtató?

Figyelt kérdés
Kisebb grafikai munkára, leginkább saját illusztrációk nyomtatására szeretném használni. Tudna valaki véleményt, tapasztalatot megosztani róluk? Láttam, hogy tartályosak és a gyári tinta nagyon olcsó (3000 Ft körül), de sokat lehet vele nyomtatni. Nekem ez valamiért gyanús. Csak paranoiás vagyok vagy tényleg van valami buktatója? Vagy a nyomtató viszonylag magas beszerzési ára miatt olcsóbb a tinta? Milyen minőségű nyomatok lesznek (jó minőségű nyomdakész fájlból)?

2020. aug. 26. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én vettem egyet, pont a nagy tartály miatt, ami be is vált, viszont a nyomatokkal egyáltalán nem vagyok megelégedve. A színhűsége gagyi.
2020. aug. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ez szomorú, ezek szerint marad a mélyen zsebbe nyúlás.
2020. aug. 26. 22:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyèl egy Canon-t. Nekem az MX szèriából van egy. Ebayről lehet kapni 2 ezer forint alatt tartályt hozzá. Meg veszel hozzá tintát pl a nyomtassotthonról ès megvan oldva minden problèmád. Nekem a jelenleg egy MX495 van ami álomszèpen nyomtat, akár fotókat is ( uv álló tintával ami ha jólemlèkszem 300 forintal volt csak drágább ) . Nem válnèk meg semmi pènzèrt tőle. Tesóm egyetemre jár ès rengeteget nyomtat. A legutóbbi ellenörző minta szerint több mint 3500 oldalt nyomtattunk ezzel a patronokkal ami most benne van. Ès mèg mindig olyan a minősège mint mikor beleraktuk. Igaz ez már a második patron benne, a gyári csak kicsivel több mint 2100 oldalt bírt ki.
2020. dec. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!