Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Xbox 360 tálca illetve játék...

Alex16i3 kérdése:

Xbox 360 tálca illetve játék beolvasás hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy xbox 360-om és a tálcája nem nyílik ki(ha rásegítek igen) és nem olvassa be a játékokat egyből(egyáltalán nem karcos lemezeknél is ezt csinálja).

Ha valaki tud tippeket az ne tartsa magában! A válaszokat előre köszönöm!



2021. jan. 9. 17:22
1 2
 1/16 Gyakori93 ***** válasza:

Szia, ilyen gond nekem is volt.

Ha van műszaki érzéked hozzá, szedd szét a meghajtót, és takarítsd ki azokat a részeket ahol a tálca mozog/csúszik!

Ha van egy kis retek a két felület között, akkor a tálca nem megy teljesen hátra, és emiatt nem megy fel az olvasó fej a helyére.

Ha úgy érzed ez nem fogod tudni megcsinálni, akkor keress egy szervízt, mert ha el rontod, akkor drágább lesz a cseréje, plusz még az eredeti meghajtó firmware-jét is át kell helyezni a csere meghajtóra!

2021. jan. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1 Apukám segítségével szétszereltük az Xbox-ot és megtisztítottuk. Mostantól minden rendben van vele. Egyből viszi a játékokat és egyből kinyílik. Nagyon szépen köszönöm hogy ilyen hamar írtál!
2021. jan. 9. 20:24
 3/16 Gyakori93 ***** válasza:
Nagyon szívesen! Ott segítek ahol csak tudok! ;)
2021. jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#1 Az miért van hogy 1 hét után megint alig akarta beolvasni a játékokat? Újra kitakarítottam és megint működik normálisan. Van valami megoldás erre? Mert nincs kedvem minden héten takarítani. A tálca nyílik annak semmi baja.
2021. jan. 16. 17:46
 5/16 Gyakori93 ***** válasza:

A csúszó felületekre raktál műszerolajat?

Nem csak az olvasó fej csigatengelyére kell kenést rakni, hanem a műanyag tálca fogaslécére is kell egy kevéske olaj.

2021. jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem raktam rá. Holnap megcsinálom. Köszi a választ!
2021. jan. 16. 19:04
 7/16 Gyakori93 ***** válasza:
Szívesen!
2021. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Műszerolaj helyett van valami más?
2021. jan. 16. 22:01
 9/16 Gyakori93 ***** válasza:
Hát, talán a motor olaj, de nagyon keveset kell tenni, mert nem tudom nem e tesz kárt a műanyagban
2021. jan. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Motor olajat láttam.Piros/lila színű volt. Ha az akkor megpróbálok egy keveset rákenni.
2021. jan. 16. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!