Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha a micro sd memóriakártyám...

Ha a micro sd memóriakártyám beolvasásánál a telefonom meg a számítógépem is azt írja ki, hogy formatálni kell a kártyát, akkor nincs semmilyen opció, amivel megmenthetném az adataimat, fájljaimat?

Figyelt kérdés
Tudom, hülye kérdés, de reménykedek, hátha van valami adatmentő program. 32GB-s a kártya, és nem örülnék, ha a cuccaim elvesznének.
2014. máj. 28. 03:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Www.kurt.hu

Www.itkommando.hu

2014. máj. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocs a szöveg lemaradt

Ha még nem formáztad jó esélyeid vannak, ha formáztad valamennyi adat akkor is vissza szokott jönni.

Az ilyen esetek mefelőzésére automatikusan működő adatmentési rendet szoktam ajánlani.

Mindkét cég korrekt módon megnézi a kàrtyádat. Az ismertebb drágább, az Itkommando sikerdíjas

2014. máj. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg ezzel:

[link]


Ilyen esetben a fájlokat le tudtam vele menteni. Elvileg a partíciót is helyre tudja hozni, az nekem nem sikerült. Az ingyenes használatnál le van lassítva a másolás sebessége, csak a legfontosabbakat érdemes.

/a kijelölt dolgokat kimásolja merevlemezre, utána formázni kell a kártyát/

2014. máj. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!