Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Normális, ha a lekapcsolt...

Normális, ha a lekapcsolt hosszabbítóban feszültség mérhető?

Figyelt kérdés

Pennys Steck márkájú túláram védelemmel ellátott elosztó. Ha a fő kapcsolót bekapcsolom, de az aljzat kapcsolóját nem, 5-6 V mérhető, fordított polarítással 20V.

Led sor villogott halványan, ez tűnt fel. Most már nincs fény, csak egyszer tűnt fel.

Más. Számítógép fogyasztását akartam mérni, de gép, monitor lekapcsolt állapotápan is mért pár W-ot. Ez mitől van?


2021. jan. 6. 18:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
10 az a hiba, hogy a földelésen nem szabad fázisceruzával fázist mérni :-)) Az, hogy tudod miért van.. egy dolog.. akkor sem lehet fázis a földelésen. :-) Több oka lehet.. mérd meg a többi helységben is.. hosszabbító nélkül, hosszabbítóval.. hosszabbítót fordítva bedugva.. aztán fogyasztóval is.. a fázis egy elkötés miatt is kikerülhet a földelő érintkezőre.. jó lenne ha nem csak fázisceruzád lenne, hanem voltmérőd is.. legalább
2021. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Ez kész, ilyenek miatt elviselhetetlen ez az oldal...

Mindig ugyanaz a menetrend.

Először jön általában egy villanyszerelő, aki hülyének nézi a profi elektronikai szakembert, aki már eleve forrasztópákával és multiméterrel a kezében született, de egyébként erősáramot is tanult.

Utána jön az, hogy én vagyok a nagyképű, mert védeni merészelem magam. De mit lehet mondani ekkora arcátlan butaságokra?

Azt sem tudod, miről volt szó.

Ha nem te írtad a #5. választ, legalább próbáld meg értelmezni, mert hülyeséget beszélsz!

Segítek: olyan PC-tápot képzelj el, ami bedugtál egy földeletlen konnektorba.

Nincs leföldelve!

Majd ezután mérsz feszültséget a hálózati földpotenciál és a PC-ház között.

Nem érted?

2021. jan. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szervizmunkafelvevő úr! Hát szia!!! :D
2021. jan. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Itt a példa, mindenki láthatja.

Megpróbáltam ismét a Gyakori Kérdéseket?

24 óra kellett csak, hogy valaki máris hülyének nézzen.

Holott neki vannak szövegértelmezési problémái.

Már az is súlyos értelmezési problémára vall, amikor valaki látja a 9. válaszom és nem esik le neki, hogy azt talán csak szakmabeli írhatta.

Miért ilyen buták az emberek? Nem lát? Nem értelmez?

2021. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
több oka lehet.. ez az egyik variáció.. a másik egy elkötés, mi miatt baleset is lehet.. azért.. érdemes átnézni a rendszert. a hibás szünetmentes táp általában 40 - 110V feszültséget okoz a földelő érintkezőn.. ami, ha van EPH - földelés.. nem okoz problémát.. de lehet az, lehet más is.. alapesetben nem normális, még nem bizonyosodtál meg róla, mi okozza.. nem vagyok telefon gyógyász.. :-) De ha te nnyire király vagy.. hogy távgyógyítasz.. :-)
2021. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
érdemes utána járni.. max az lesz, hogy kiderül.. hogy semmi probléma.. a földelő vezeték hiánya okozza..
2021. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Itt a példa, mindenki láthatja.

Megpróbáltam ismét a Gyakori Kérdéseket?"

És elkezdted a villanyszerelőzést. Miközben a hozzászólások között semmi sem utalt erre. Ez csak a te fóbiád. D És még te vagy felháborodva?

2021. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már, kezdődik a kiforgatás, megjelenik a kisebbségi komplexusos villanyszerelő is...

Zárjuk ezt le, utána jobb lesz szerintem, ha folytatom az oldal elkerülését...

Bármilyen időtöltés jobb ennél, mint ilyeneket elviselni.

2021. jan. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Melyik szerinted a kisebbségi komplexusos villanyszerelő? Most jelenik meg? Akkor miért írtad a #12-ben, hogy jött?

Összevissza beszélsz. Itt a tények számítanak, nem az alaptalan mellény. Ha jót írtál szakmailag, akkor jót írtál, Ha nmeghülyeséget, akkor hülyeséget. Hogy kevered ebbe bele az "Először jön általában egy villanyszerelő"-t?

2021. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Mőrnök! A lekezelő stílusodat nem kedvelik.

Tudom te nem veszed észre, hogy lekezelő vagy, de hidd el nagyon sokszor az vagy!

Ha kicsit csiszolsz a stílusodon nagyon hasznos tagja lehetnél a csapatnak!

Ha lehet ne magas lóra ülj fel minden reggel, csak egy pónira :)

2021. jan. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!