Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valami sípoló hangot hallok...

Valami sípoló hangot hallok az újépítésű házunkban. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Egy hete lakunk az újépítésű házunkban és valami sípoló hangot hallok az egész házban.

Hőszivattyúval fűtünk és bojlerünk is van illetve még egy két vezeték kilóg a falból ahová lámpa fog kerülni. Kicsit üres is még a ház és azért üzemel egy két háztartási gép amiknek van hangjuk, de ezt az emeleten és minden helyiségben nem gondolnám, hogy hallanom kellene. Az áramot lekapcsoltam már, de úgy is hallom. Valószínűleg a fülem egyébként is cseng tőle és kellene egy két óra vagy akár nap amíg megszűnne. Járt esetleg hasonló helyzetbe más is és meg tudta oldani a problémát? Mert így pihenni és megmaradni sem nagyon lehet a házban.



2020. dec. 28. 13:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom,de érdekes,hogy még utánna 30 percig " rezeg "a ház....

Ha valaki felfúr a falra egy képet,akkor is tovább rezeg a ház mint a fúró ?

2021. jan. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

"A házban kb. 30 perc múlva szűnt meg a hang. Nem szünetmentes. Gondolom a ház rezgése ennyi idő alatt állt le."

És 30 percig mi rezegteti a házat?

A kérdésben egyébként sem rezgésről írtál, hanem sípolásról.

Most melyik van?

2021. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Rezgés a vonat.

Sípolás meg a szomszéd levegős flexe.

2021. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Gondolom önrezgő építésű a ház..
2021. jan. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"Gondolom önrezgő építésű a ház.."

Ja, rezonancia frekvenciára méretezték.

2021. jan. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
A hang sipolás. Nem tudom mi csinálja, de elég idegesítő és csak bent hallom a házban. A szakemberek egymásra mutogatnak. Teljesen tanácstalan vagyok. Csak szeretném, ha megszűnne, mert így élhetetlen. Az emeleten gipszkarton falak vannak fém profilokon. Erre gondolok, hogy viszik a hangot. Olyan mintha a ház rezonálna ezzel a sípoló hanggal.Én csak valami megoldást keresek, hogy megszűnjön. Azért kérdeztem, hátha valaki más is járt hasonló helyzetben.
2021. jan. 5. 11:36
 17/21 anonim ***** válasza:
Tudsz hangelvételt készíteni erről a hangról?
2021. jan. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
A felvételen sercegő hangot lehet hallani. Válósan nem tudja visszaadni. Olyan mintha a hűtő sípoló hangját hallanád mindenhol. Vallásvizsgálaton voltam, de rendben van a hallásom.
2021. jan. 14. 17:47
 19/21 anonim ***** válasza:

Egy normálisan működő hűtő nem sípol.

Ami nem normálisan működik, azt meg nem tudjuk milyen hangot ad.

2021. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ott már minden sípol ?

Szakemberek is hallják ?

2021. jan. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!