Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Pécsen a kereskedők házában...

Pécsen a kereskedők házában lehet 3,5-es jack aljzatot kapni?

Figyelt kérdés

Ami ezekhez hasonló:

1:

[link]

2:

[link]



2020. nov. 28. 18:07
A kérdező szavazást indított:
lehet
nem lehet
hasonlót lehet
miért nem veszel online?
ne vegyél online ha megveheted személyesen is.
nem érdekel, csak egy nyomi vagyok
szeretem a tejet
én utálom a tejet
42
ez nem vicces
8 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:

He he he.

Ismét jót nevettem.

Vagy nem?

2020. nov. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Csak egy pontvadász, agyatlan kérdés.

.

Mellesleg: ugyanúgy nem lehet KAPNI, mint másutt sem.

Miért akarna bárki bármit ADNI, amikor abból él, hogy üzletében árúsításából él?

2020. nov. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet venni

[link]

2020. nov. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként minek a szavazás, gondolom jártál már ott, akkor tudhatnád lehet ott kapni minden szart, leginkább azt, kinai szemetet.
2020. nov. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

jártam ott de nem azt vettem.... gondoltam megkérdezem, hogy ne menjek be mégegyszer fölöslegesen. :)

Nem pontvadász vagyok tekintve, hogy semmi értelme az én pontajaimat elnézve :D

A nem lehet KAPNI válaszra meg nem tudok mit mondani, szerintem hülyeség volt kijavítani hiszen szokták kérdezni, hogy "kapható-e ez és ez?"

Nem nyelvtan korrepetációra jöttem, bár nem állítom, hogy nincs rá szükségem.


Szerinted mit csinál az árus ha nem ODAADJA neked amit megvettél? o.O

Na mindegy. Köszi #3! Az egyetlen értelmes válaszoló.

Mondjuk én is megnézhettem volna onnline :/

2020. nov. 28. 19:43
 6/10 anonim ***** válasza:
4. vagyok, bocs a bunkó válszomért. Ideges vagyok, nem akartam bunkó lenni.
2020. nov. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem vettem magamra kaptál is rá pipát :D
2020. nov. 28. 22:32
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt írod, nem pontvadász vagy.

Akkor miért bocsátod szavazásra a "lehet-nem leheten" kívül felsoroltjaid?

Különös tekintettel a "szeretem a tejet", az "én utálom a tejet" és a "42" kérdésekre.

Elárulod, ezek milyen értelemmel bíró vélaszok eredeti kérdésedre?

2020. nov. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

unatkoztam... Nem kell túlgondolni.


Viszonylag sok kérdést teszek fel itt, de egyáltalán nem célom akármilyen szempontból is pontokat szereznem, tekintve, hogy semmi értelme. Mármint valami értelme biztos van, de alapvetően csak azért nézek fel ide, hogy kérdezzek valamit amire nem találtam választ.

Ez nem szokott tovább tartani 5-6 percnél.

Sokszor persze kiderül, mint pl. most is, hogy csak nem voltam elég körültekintő.


Nem lógok itt egész nap. Ha kérdeztem valamit akkor néhány napig naponta néhányszor felnézek, hogy jött-e válasz. Ha jött és segített, akkor elfelejtem az egészet, és amíg nem merül fel egy újabb kérdés nem igazán vagyok itt. Nagy ritkán válaszolok egy-két kérdésre, de általában soha nem vagyok 100%ig biztos a válaszban, úgyhogy azt is mellőzni szoktam.


Ettől függetlenül nem a szavazás miatt lesz pontvadász egy kérdés.


Ha nem tetszik a szavazás... akkor ne szavazz :D

Nem értem miért olyan nehéz csak úgy továbblépni.

Szerintem ez nem pontvadászat, szerinted meg az.

Ennyi... Nem tudok vele mit csinálni, meggyőzni úgysem tudlak, de nem is akarlak. Mindenki azt hisz amit akar.


Pontvadásznak azokat a kérdéseket nevezném mint:


"Hogy lehet kérdezni gyakori kérdéseken?"

"Mi az a gyakori kérdések?"

meg a hasonló "vicces" kérdéseket.


Az, hogy én egy normális kérdés mellé odaraktam pár "vicces" választ nem jelenti, hogy pontvadász lennék.


De ezeknél sokkal rosszabb amikor valaki csak azért válaszol, hogy beleköthessen valamibe! o.O (KHM)


Végül megjegyezném, hogy nem is tudom, hogy miért mennyi pont jár!!!

Sőt azt sem tudom, hogy mire megyek a pontokkal... ;)


Köszönöm a figyelmet, ha nem tetszik a válasz akkor várom a további értelmetlen hozzászólásokat is :)


További szép napot!

2020. nov. 30. 10:57
 10/10 A kérdező kommentje:

Oké megtaláltam a pontozást:


-Egy kérdésért 3 pont jár. A moderátorok által törölt (szabályszegő) kérdésekért -3 pont jár.


-Egy válaszért -5 pont és +5 pont között jár arányaiban annyi, amennyire hasznosnak találták a választ mások. A moderátorok által törölt (szabályszegő) válaszokért -5 pont jár.


-Egy válasz értékelésért -1 pont vagy +1 pont jár, amennyiben azt már elegen értékelték mások is ahhoz, hogy megállapítsuk, nem másokkal ellenkezőleg értékeltél-e. Ha értékelésed nem felel meg a többség értékelésének, akkor -1 pont, ha megfelel, akkor +1 pont jár, egyéb esetben nem jár érte pont. A moderátorok által törölt válaszokra leadott értékelésekért nem jár pont (ezek törlődnek a válaszokkal együtt).


-Szavazásonként 1 pont jár. Ez csak azoknál a kérdéseknél lehetséges, ahol adott meg válaszlehetőségeket a kérdező.


-Az összpontszám ezen négy pontszám összegéből keletkezik.


-A Változás oszlopban az ikonok az előző napi toplistás pontszámhoz képest történt változást szimbolizálják. Ha az egérmutatót az ikon fölé mozgatod, többet megtudhatsz.


-A negatív összpontszámú felhasználók nem látszanak a toplistán (a minél hátrébb kerülésre való törekvést nem tudjuk pártolni).



Ezzel elismerem, hogy valóban pontvadásznak tűnik a sok válaszlehetőség...

De nem ez volt a célom!

2020. nov. 30. 11:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!