Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit tudok kezdeni az erősítőmmel?

Mit tudok kezdeni az erősítőmmel?

Figyelt kérdés

Van egy Denon PMA-480R erősítőm amire egy Wharfedale Diamond 10.1 sztereó hangfalpár van rákötve. Az erősítő már jóideje olyan problémát produkál, hogy a bekapcsolástól számított 10perc-néhány óra intervallumon belül lekapcsol, néha kapcsolgat és közben változik a hangzásminőség. Már több helyen próbáltam szervízeltetni (Gyöngyös környékén) de nem tudták megoldani a problémát. Állítólag új vezérlőre lenne szükség amit nem tudtak beszerezni. A hangfalaim is át lettek vizsgálva, azokban nem találtak hibát.

Másik erősítőre ha nem muszáj nem szeretnék költeni, de nincs ötletem hol vagy mivel próbálkozzak, nem értek hozzá és közeli hozzáértő ismerősöm sincs.



2020. nov. 2. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jobban járnál, ha vennél egy új erősítőt. Az új vezérlő a beszereléssel együtt többe kerül, mint egy új.
2020. nov. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

tudom, hogy ez már nem elérhető csak példának hoztam fel, hogy használtan lehet hozzá tudsz jutni ugyan ehhez a márkához/típushoz olcsóbban, mint az új vezérlő :) de van pár hifi/erősítő szervíz (főleg Bp-n) akiktől kérhetsz árajánlatot.

2020. nov. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!