Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi ennek az autós hangszóró...

Nittyke kérdése:

Mi ennek az autós hangszóró rögzítőnek a neve?

Figyelt kérdés

[link]

Illetve ha tudja valaki honnan lehetne venni ilyent kérem jelezze üzenetben



#autós hangszóró #hangszóró rögzítő #lemezke #hangszóró lemez #hangszóró lemezke #hangszóró rögzítő lemezke
2020. okt. 27. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Eldeformálódott fém darab. Én nem szoktam becézgetni a tárgyakat, de akkor legyen Józsi a neve vagy ahogy elnézem lehet Kati. Nehéz megállapítani.


Nem nagyon látok rajta semmilyen lyukat vagy toldót, így ez valóban egy fém darab és nincs neki speciális neve ha arra gondolsz. Ahogy leírtad az autó hangszórójának helyéhez való rögzítését látta el amíg kinem szedted. Valószínűleg hozzá lett gyártva, tervezve.

2020. okt. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Polo Classic műszerfalában található hangszórónak a rögzítő lemezkéje, egy hangszóróhoz tartozik 3db is szóval nem hiszem hogy egy eldeformálódott valami lenne és nem is hiszem hogy csak ehhez lett volna tervezve mivel a megannyi patent meg miegymás ami a karosszériát is tartja után rendelhető, van nevük és nem józsi hanem patent,bolha,lemez,kapocs stb.....
2020. nov. 2. 13:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ennyivel többet tudsz már meg is tudod találni magadnak a választ, ez nem az autószervíz.hu, ha bármi bajod van ennyi tudással már meg is oldhatod magadnak.


De várjál, nem is kell, mert már megválaszoltad magadnak a kérdést és ha megtudod nem értem miert kérdezel.

2020. nov. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!