Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Számítógép tönkreteszi a...

Számítógép tönkreteszi a fejhallgató jobb fülét kb. fél év alatt mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Eleinte amikor megkaptam az első pár jack csatlakozós fejhallgatómat akkor gyakran megtört bennük a kábel(ezt hidtem) azóta rengeteg fejhallgatóm volt és egytől egyig mindegyikkel ez végzett. Pontosan az történt hogy eleinte még csak viszonylag halkan később meg már egyáltalán nem is hallottam semmit a jobb fülből(ezt az orvosolta hogyha a jack csatlakozóban pont jó szögben volt fordulva a jack dugó). Később nem működött a mikrofon a fejhallgatókon(csak recsegett) aztán minden következő fejhallgatónál ahogy bedugtam egyből fellépett a probléma hogy nem hallok a jobb fülből semmit(tehát sikerült tönkre vágni a jack csatlakozót).

Mivel online oktatáshoz muszáj volt egy amin a mikrofon is működik ezért kitaláltam hogy beszerzek egy usb-set nem is egy olcsó kb. 15000 Ft-ba fájót(GWINGS GW937HS 7.1 egy-es térhatásút).Ez sem húzta sokáig pontosan 3 hónap 8 napig bírta,abban biztos vagyok ,hogynem a kábel tört meg mivel valami eszméletlenül vigyáztam rá és nem is hurcoltam sehhová és még a kábel is valami eszméletlen vastag az előzőekhez képest, és ennek is mint az előzőeknek csak akkor működik ha a kábelt össze vissza csavargatom.(Egyik usb portban sem működik és más gépekkel sem ez után).



#fejhalgató jobb fül nem működik #számítógép tönkreteszi a fejhalgatót
2020. okt. 25. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Vedd elő a vásárlást igazoló bizonylatot és a vásárlás helyén jelezd a meghibásodott termékkel kapcsolatos javítási igényedet.

Valószínűleg cserélni fogják.

Ha nincs meg, akkor pedig a pénztárcát kell elővenni a vásárláshoz.

2020. okt. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eléggé valószínűtlen, hogy a géped mindegyik porton hibás feszültséget adjon le. Persze, nem lehetetlen. Egy hibás táp akár még okozhat is ilyesmit, viszont akkor más is tönkremenne, nem csak célirányosan a fejhallgató, ami azért eléggé toleráns az ilyen zavarokra.
2020. okt. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!