Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ultrahangos kutyariasztó...

Ultrahangos kutyariasztó készítése házilag?

Figyelt kérdés

A szembeszoméd kutya oktatására kellene. Ha már a gazdája nem képes megfelelően oktatni a kutyát akkor megtennénk mi... a környéken mindenkinek van kutyája és mindegyikönké olyan hogy akkor ugat ha kell. Tudják mi a rend.... Ez a kutya meg még este 11-kor is kint áll a kapuban, bambul bele a sötétbe és ugat. Hol én kiabálok rá, hol a másik szomszéd, hol a harmadik....

A gazdája egy középkorú nő... nem lehet vele normálisan beszélni, megpróbáltuk többször is. A válasz: az dolga a kutyának hogy ugasson.


Szóval arra gondoltam hogy lehetne készíteni egy ultrahangos eszközt amit kiteszek a kerítésre és a kutya felé irányítom és egy kapcsolóval tudom messziről ki-bekapcsolni. Amikor ugat bekapcsolom egy pillanatra. És majd szépen lassan megtanulja hogy nem szabad ugatni, mert fájni fog tőle a füle.

Nem akarunk neki szenvedést okozni, egy nagyon szép kis fajtatiszta vizsla. De nagyon zavaró már az ugatása.

ha ez sem jön be akkor birtokvédelmi eljárás lesz a vége, de hát addig jó volna nem eljutni........


mi kellene egy ilyen szerkezethez?



2020. szept. 10. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
2020. szept. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

jaja épp most olvasom közben a további kérdéseket amiket megtaláltam itt.

lehangoló... azt hittem működik.

akkor marad a jogi út? vagy más ötlet?

2020. szept. 10. 16:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a slag vált be. Vagy a szódásszifon.

Most már elég, ha meglátja a kezemben, és kuss lesz.

Előtte azért párat fürdött.

2020. szept. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jó de ez az utca túloldalán van... nem mehetek át szifonnal. már így is rendőrséggel fenyegetőzik ez a jaúasszony :D
2020. szept. 10. 18:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen indiai DIY videókban látható dolgokat hanyagold.
2020. szept. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!