Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit csináltok velük?

Mit csináltok velük?

Figyelt kérdés
Ha elromlik mondjuk egy elektronikai alkatrész. Leadjátok a hulladékudvarban vagy otthon tároljátok. Ugye otthon csak a helyet foglalja.
2020. aug. 29. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól függ mi romlik el. Ha elromlik a mosogatógép nem fogom szét szerelni és csavaronként felkapolni a polcra, de személy szerint gyűjtős típus vagyok szóval emlékbe megtartom. Ha elemről vagy akkumulátorról van szó, akkor van erre kijelölt veszélyes hulladék gyűjtők.


Ha elromlik valami viszed ugye szervízbe, ott pedig kidobják, ha csak nem tartasz igényt egy kiégett kondenzátorra vagy egy elrozsdásodott áramkörre.

2020. aug. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Mármint nem a mosógépet tartom meg emlékbe , hanem mondjuk egy telefont vagy valami kompakt cuccot :D


De egyébként ha megfelelően tárolod gondolom nem okoz gondot a hely, ha meg csak lom érdemesebb leadni.

2020. aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Férfiként megjavítom vagy donorrá alakítom...
2020. aug. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Elég érdekes hármas , hogy miben éled ki a férfiasságod. Szóval, mert valaki férfinek született muszáj szerelőnek lenni vagy ha már nem képes megjavítani valamit nem felel meg az "elvárásodnak" kevesebb és nem férfi? A nők hasonlóan nem érthetnek hozzá? Valaki aki nem tehet róla nő és akkor ő mar felvan mentve és neki nem kötelező ehhez értenie? A férfias jelzőt máshol kéne használni, nem ott, hogy mennyire van otthon valaki az elektronikába. Egy könyvelő, egy bádogos vagy bárki más akinek semmi köze meg csak hobbi szinten se az elektronikához is lehet hasonlóan férfi. És kerüljök a el az "én nem ezt mondtam" vagy "kiforgatod a szavaim" válaszokat, ha méltatsz válaszolni. 2020ra eljuthatnák oda, hogy függetlenül attól, hogy a született gyermek anyjának teste milyen nemet adott az embernek nem kéne ilyesfajta következményekhez kötni a dolgokat. Nagyon becsülendő, hogy képes vagy megjavítani a dolgokat és így értesz hozzá, de messze menőleg semmi köze ennek ahhoz, hogy férfi vagy. Ha nem lennél képes rá is az lennél és egy nő is ugyan úgy képes lehet rá. Azt hogy minek születsz nem te döntöd el és ugyan úgy ember vagy.
2020. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*követelményekhez
2020. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%

4


A férfiként s férfiasság 2 külön dolog, de ne is zavarjon:DDD

Engem kérdeztek, nem téged...hu hu;)

2020. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igazad van nem ugyan az, de utaltál rá hogy férfiként. Mivel a kérdező nem tett erre utalást, hogy mondd meg a nemed így az, hogy férfiként említed magad úgy a férfiasságal kapcsolod össze a dolgot. Akkor korosztályt, hajszínt, végzettséget, lakhelyet is mellékelhetél volna.


Azt is mondhatnám lusta cigányként nem javitok meg semmit had egye a fene. De nem minden cigány lusta és ilyen hozzáállású. Ezzel a kijelentéssel egy szóval se tettem semmilyen megjegyzést ugyan a "cigányosságra" még is alátámasztottam a rossz berögzült megbélyegzéseket születés és hovatartozás alapján. Negatív ítéletnek is mondhatnám.

2020. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem lehetne esetleg a kérdésre válaszolni?

"Ha elromlik a mosogatógép nem fogom szét szerelni és csavaronként felkapolni a polcra"

Ezt lehet hogy viccelésnek szántad, de én bizony így szoktam :)

2020. aug. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%

7


Akkor vegyél mindig s mindenből újat, ahogyan az "okos" emberek teszik manapság...

2020. aug. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amit lehet és érdemes, azt megjavítom, vagy, ha nekem nem megy, akkor megjavíttatom. A régi, még elektroncsöves rádiókat, amiket összegyűjtöttem innen-onnan, mind eltettem. Volt egy régi elektroncsöves TV-m, azt odaadtam a múzeumnak. Egyéb készülékeket, sem dobunk ki, amikor elromlik és nem érdemes vagy nem lehet javítani, akkor az új megvételekor elvitetjük a régit. Én sem vagyok a híve a mindenáron „dobd ki, vegyél újat” hozzáállásnak.
2020. aug. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!