Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 24 voltos 130 wattos elektromo...

24 voltos 130 wattos elektromos rollerhez milyen akku kell?

Figyelt kérdés
2020. júl. 21. 11:22
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
"Tudod, ez a fórum olyan mint egy normálisabb kocsma" a kocsma stílus stimmel a részetekről
2020. júl. 24. 21:30
 32/37 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó tde beérem azzal ha valaki leírja az ilyen akkumulátorok paraméter jelölését.

aki valóban ért hozzá annak ez csak néhány betű

2020. júl. 24. 21:33
 33/37 anonim ***** válasza:

Tamás a videóban maradéktalanul elmondja!

csak le kell jegyzetelned!

de lehetőleg előtte ne vegyél be egy levél xanaxot! és főleg ne igyál rá!

2020. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 Szervizmérnök úr ***** válasza:

"ha pedig jön olyan aki tud"

Nem értem, kire vársz még, hiszen te mindent jobban tudsz. De akkor minek kérdezel egyáltalán?

Nézd, én már annyi hülyét láttam ezen az oldalon, sok miatt bosszankodtam is, hogy ilyen nincs, ezt nem hiszem el, képtelenség, agyrém.

De téged már csak sajnálni tudlak. Annyira bárgyún egyszerű vagy, a magad bezárt világában, amiből nem látsz ki egy méterre sem.

2020. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Na ja, képtelen veszteni a barma, minden egyes szavamat nekiállt kielemezni, hisztisen pörög a hátán mint a Chemotoxszal lefújt csótány, és nem veszi észre, hogy már nem is vicces, hanem szánalmas.
2020. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Ne bosszankodj mérnök, árt a szépségednek! :)

Az ilyeneken át kell lépni egy alapos (tőled nem idegen) szarkasztikus megjegyzéssel, aztán hagyni szerencsétlennek az agyát főni... úgysem érti a szarkazmust és inkább csak idegeskedik rajta napokig. Fogadok, hogy amikor kiment megetetni a tyúkokat még azokból is felrúgott néhányat csak hogy csillapítsa a dühét amit amiatt érzett, mert rájött mennyire egyszerű és szánalmas teremtmény... :D

2020. júl. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
"Nem értem, kire vársz még," olyan szakemberre aki nemcsak profi hanem még egy három betűs választ is le tud írni
2020. júl. 24. 22:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!