Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 24 voltos 130 wattos elektromo...

24 voltos 130 wattos elektromos rollerhez milyen akku kell?

Figyelt kérdés
2020. júl. 21. 11:22
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

na akkor gondold át és fuss neki mégegyszer a fenti mondatodnak!

nem b..gatásból írom, tényleg semmi értelme nincs :D

meddig szeretnéd használni?

mekkora vagy? 50 kg vagy 150 kg?

2020. júl. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

"A kapacitast konnyi kiszamolni abbol amit leirtam 130 watt es nyilvan nem fel orat akarom hasznalni"


Akkor mennyi lenne a kapacitás?

2020. júl. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
szerintem ő úgy gondolja hogy a kapacitás 130W.....
2020. júl. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
A legjobb ár kapacitás arány kell. Nem Google Huszárok válaszára vagyok kíváncsi a nem olyanokera akik értenek is hozzá
2020. júl. 22. 00:44
 15/37 anonim ***** válasza:
feladom :D
2020. júl. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 Szervizmérnök úr ***** válasza:

"A kapacitast konnyi kiszamolni abbol amit leirtam..."

Szégyenletes, hogy ilyen elemi butaságokat is ki mersz jelenteni, de azért van arcod még fikázó kijelentéseket is tenni, profi szakemberekre.

Profikra, akiknek innod kellene a szavait, hogy tanulhass belőle. Ehelyett direkt elintézed magadnak, hogy ne is akarjunk segíteni.

Mindezt úgy, hogy most is másolok tőled egy félmondatot, de egy szó kivételével pirossal aláhúzza az egészet a helyesírás-ellenőrző.

Mert ennyi az intelligencia. Hogy hányingerrel olvasom minden szavad, mert én még könyveken nőttem fel, nem telefonnal a kezemben, kisöreg. De azért te akarsz itt okoskodni...

Tökéletesen passzol:

[link]

2020. júl. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Profi szalber nem trollkodna
2020. júl. 22. 10:19
 18/37 A kérdező kommentje:
Vagy ugy ertetted trollkodasban profik?
2020. júl. 22. 10:20
 19/37 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ne viccelj, amíg mások dolgoznak a szervizemben, mivel töltsem az időt, ha nem "trollkodással"? Ha már a tudás és tapasztalatok megosztását elutasítod magadtól.

Ilyet nem értem ezen az oldalon, a problémádon mennyiben segít, ha direkt szemtelenkedsz a rutinosabb emberekkel, de ti tudjátok (hozzád hasonlók).

Még azt sem lehet mondani, hogy én ugattalak volna le előbb, mondjuk primitív helyesírás miatt (joggal).

Nem, itt csak te kezdted a szemétkedést.

Az pedig soha nem vezet megoldásra.

2020. júl. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

"A legjobb ár kapacitás arány kell. Nem Google Huszárok válaszára vagyok kíváncsi a nem olyanokera akik értenek is hozzá"


A legjobb ár-kapacitás arány, ha leszereled róla a motort és lábbal hajtod. Így nulla kapacitású akkumulátor kell, aminek az ára is nulla, sőt tölteni sem kell. A lábbal hajtás közben pedig lesz időd elgondolkodni végtelen pocsék helyesírásodon és elképesztő szemtelenségeden.

2020. júl. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!