Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Honor Band 5 okoskarkötővel...

Honor Band 5 okoskarkötővel akkor is be lehet menni a vízbe, ha nem indítok úszó edzést?

Figyelt kérdés
Jövő héten megyek nyaralni és még soha nem érte víz. Csapból folyó se, mindig szemüvegtisztító spray-vel és kendővel pucolom. Azt tudom, hogy vizes edzéskor lezár a kijelző, de én nem edzeni akarok, csak ha mondjuk bemennék a tóba csobbanni, akkor nyugodtan bemehetek-e csak simán? Vagy esetleg mindenképp kell valamit nyomni előtte rajta? Menüben nem találtam semmi ilyesmit, tesztekből sem teljesen egyértelmű, így inkább megkérdem, biztos ami biztos, mert tönkretenni se akarom. Köszi a választ előre is!
2020. júl. 7. 22:47
 1/3 anonim válasza:
Nyugodtan belemehetsz a vízbe vele. Ugyanilyen okoskarkötőm van nagyjából fél éve, napi szinten éri víz, de semmi baja nincs. Nem véletlenül vízálló:)
2020. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen-igen, tudom, csak fosós vagyok. :D

Köszönöm a gyors segítséget! ^_^

2020. júl. 7. 23:00
 3/3 anonim válasza:
Nekem is Honor Band 5-öm van és 50 méterig vízálló,bár nem tudsz a telefonodról úszásprogramot indítani mert ha egy kicsit távolabb úszol elmegy a Bluetooth,és nem nézi az edzést.
2020. dec. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!