Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Honor Band 5 vagy Xiaomi Mi...

Honor Band 5 vagy Xiaomi Mi Band 4?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vásárlás előtt állok.

Üzik gyors csekkolása, pulzusmérés, néhány lazább edzés, úszás lenne a fő célom. Jó, ha az alvást nézi, és szól, ha kell.


Most Mi Band 2 tulajdonos vagyok, szeretem nagyon, szuper az akksija, az app is, csaj gondoltam modernizálnék. Lány vagyok, félek, hogy a honor nagy lenne a kezemen.

Emellett tudom, hogy az mér veroxigent, de kétlem, hogy ez annyira fontos.



Jobb annyival a Honor, hogy cseréljem le a már megszokott Xiaomi márkát, vagy a Mi Band 4 is elég szuper, nyugodt szívvel vegyem azt?


2020. máj. 19. 07:39
 1/2 anonim válasza:

Nekem most Honor Band 5 van, előtte Mi Band 3 volt. Hááát.. én megbántam, hogy lecseréltem a márkát. Teljesen más a Honor. Viszont pontosan mér, alvást is, üzeneteket is mutatja rendesen és nekem azt tetszik, hogy nem olyan a töltője, mint a Mi Band-eknek, hanem ilyen mágneses. A Mi Band 3-nál nekem teljesen elromlott a töltője, nem csatlakozott/érintkezett, ezért vettem másik órát/karkötőt. Az akksiját mondjuk gyakran kell tölteni, de én a Mi Band 4-et választanám. :) De egyébként nem nagy a kezemre és kifejezetten vékony csuklóm van.


26N

2020. máj. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Várd meg a mi band 5ot
2020. jún. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!