Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tescoban lehet fizetni az...

Tescoban lehet fizetni az önkiszolgàló kasszánál érintéses kártyával, valamint telefonnal?

Figyelt kérdés

2020. júl. 4. 18:31
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
28 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet
2020. júl. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan terminál van az önkiszolgáló kasszáknál, mint a hagyományos pénztáraknál. Én PayPass-os Mastercarddal szoktam fizetni, működik.
2020. júl. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

igen

a jobb alsó sarokban amikor pirosra vált az összeg akkor azt érintsd meg. Aztán feldobja a lehetőségeket a fizetésre:

bal oldalon a készpénz, középen a kártya, meg talán a kupon jobb oldalon, azt nem is szoktam nézni :D

Megérinted a kártya ikont és utána hozzáérinted a POS terminálhoz a kártyádat ahogy egy élőnénis, vagy élőbácsis pénztárnál (de le is húzhatod, vagy be is dughatod). Ha kéri bepötyög a PIN kódodat és ző'dgomb. Zireg-zörög kicsit és kiizzadja a blokkot.

2020. júl. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja a telefon ugyanez, mintha kártyával fizetnél azt érintsd meg a monitoron, majd a telefont közelítsd a POS terminálhoz - én nem érintem oda... ki tudja kinek a kártyája járt ott :D

Mivel a telefonodon azonosítod magad így ebben az esetben nem fogja kérni a PIN kódot

2020. júl. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet.


Ahogy előttem írták


Illetve ha van ClubCard-od és azon kuponok, akkor a jobb szélső opciót kiválasztod (kuponok) majd a gép bal oldaláról leemeled a voalkód olvasó pisztolyt, és beolvasod a kuponok vonalkódjáűt a telefonodon (ClubCard alkalmazás)


Ha ezzel megvagy, akkor alul a "más fizetés" -t megnyomba újból megjelemnik a három lehetőség (Készpénz, bankkártya, kupon)


Itt rányomsz, hogy kértya, majd a gép jobb oldalán lévő terminálhoz érinted a telefont (úgy mint a "rendes" pénztárnál.)

2020. júl. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!