Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan fejezzem be a Windows...

Hogyan fejezzem be a Windows újratelepítését laptopon?

Figyelt kérdés
Valamiért elsötétült a képernyő, mintha nem lett volna telepítve Windows 10, ezért kerestem a neten egy programot, és megpróbáltam telepíteni, de mivel nem értek hozzá, most elakadt, és folyamatosan ugyanazokat az adatokat kéri, majd újraindítja magát. Újra és újra. Nyelv, hely, idő stb.Már legalább 30-szor megadtam az adatokat, mindhiába. Nem értem, miért nem fejezi be a telepítést, ha eddig futott a program? Mit tehetnék?

2020. jún. 18. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán minek kerestél hozzá programot? A telepítéshez sosem kell külső program. Valószínűleg ez cseszte el. Szerintem egyszerűbb ha elölről kezded a telepítést, ez a rész úgy se tart sokáig.

Elsötétülést én még nem tapasztaltam telepítés végén. Eddig csak kékhalálom volt, egyszer mert menet közben elment az áram, egyszer mert olyan régi gépre próbáltam meg felrakni a Win10-et, amin nem tudott elindulni.

2020. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Valószínűleg nem állítottad át a boot sorrendet a telepítés után, ezért a számítógéped mindig a telepítő eszközről szeretne elindulni.
2020. jún. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!