Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a basszusg...

Mit gondoltok erről a basszusgitárról? Ez lenne az első basszus gitárom főleg rock zenélet akarok játtszani szerintetek megéri? Ha nem milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
[link]

2020. ápr. 13. 14:01
 1/2 Mojjo ***** válasza:
61%

Azt, hogy egy noname gagyi. De ha ennyi pénzből szeretnél kihozni egy basszusgitárt erősítővel együtt, akkor ez ilyen lesz mindenképp. Egy kb háromszor ennyit kellene egy értelmes jó, új kezdő tanuló szettbe belerakni, ha használtan veszed, akkor meg a dupláját.


Ha nagyon bele akarsz csapni a lecsóba ennyiért, igencsak elkötelezettnek és kitartónak kell lenned, mert ezek az olcsó vackok általában leginkább arra jók, hogy elvegyék az emberek kedvét az egésztől.

2020. ápr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg itt-ott zörögni fog. Ha meg felemeled a húrokat, akkor nehéz lesz lefogni. Ha ilyen problémád lesz, akkor sztem vegyél rá vékonyabb húrokat, és akkor lehet h használható lesz.


De inkább vegyél használtam valamit. Én egyszer dugtam erősítőre a bgitárom, de panelban lakok, és hát annyira nem volt jó. Azóta laptopot használok.

2020. ápr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!