Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ismeri valaki ezt a weboldalt?

Ismeri valaki ezt a weboldalt?

Figyelt kérdés
yozgathelikopter.com a neve, márkás cipőket árul, de nem merek rendelni, esetleg van valakinek tapasztalata az oldallal kapcsolatban?

2019. dec. 14. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem különös, hogy egy cipőket árusító hely domainjében a helikopter szó található?

Powered by Adidas - írja.

Ugyanakkor Amy Jackson regisztráló az Egyesült Államokból. egy civil.


Kapcsolat:


Store Name

Address

Country

Phone


Contact Us Sample Text ...


This section of text is from the Define Pages Editor located under Tools in the Admin.


To remove this section of the text, delete it from the Define Pages Editor.

2019. dec. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én se mernék innen rendelni.
2019. dec. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy összegányolt f*s "webshop", hogyan merülhetett fel benned bárminemű bizalom ezzel a valamivel kapcsolatban?
2019. dec. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Messziről látszik hogy átverés.
2019. dec. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tegnap 90 forintért vett egy kérdező órát. Én már semmin nem lepődöm meg.
2019. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Eleve gyanús, hogy az oldal domainje yozgathelikopter.com. Mi köze van egy török városnak és a helikopternek az Adidas cipőkhöz?

2. Sehol sincs feltüntetve az oldalon se a cég neve, elérhetősége.

3. Nincs adatvédelmi nyilatkozata, általános szerződési feltételei.

4. A domain adataiból:

[link]

kiderül, hogy ez egy magánszemély nevére van bejegyezve a domain (és gyanúm szerint nem a színésznő - [link] - sem a divatblogger - [link] - nevére).


A cím:

[link]

meg valami üdülőtelep(?).


Szóval feltehetőleg nem valós.


Nagy ívben kerülendő. Messzire.

2019. dec. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ. Csak ezen az oldalon kapható elvileg a cipő amit régóta keresek. De akkor inkább lemondok róla. Nem értem ezek az átverős oldalak az első átvágott ember után, hogyan működhetnek még tovább.Mert akkor biztosan nem én lettem volna az első, és nem is az utolsó :(
2019. dec. 15. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!