Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Izopropyl alkoholt elektromos...

Izopropyl alkoholt elektromos NYÁK tisztításához hol lehet venni helyben?

Figyelt kérdés
Internetről lehet rendelni tudom, de egy helyi boltban szeretnék venni. Hol érdemes keresni?
2019. nov. 26. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A helyeden lévő boltban.

Ahol festékek, hígítók stb. vannak, ott szokott lenni az Alkonek vízmentes denszesz is, ami erre való.

2019. nov. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy érthetőbben a háztartási vegyi árucikkek üzletében például.
2019. nov. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azúr vegyszerbolt,nem messze van a Corvin negyed metró kijárattól,Alkonek sokkal olcsóbb,1200 egy liter,izopropyl alkohol kb. 3x annyi.
2019. nov. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kicsit valóban rosszul fogalmaztam meg a kérdést, nem jelöltem meg várost direkt. Azt szerettem volna tudni, hogy milyen üzlet/szaküzletben érdemes keresni, de megkaptam rá a választ. Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget (és javaslatokat)!
2019. nov. 27. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!