Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért akad az egerem, hirtelen...

Miért akad az egerem, hirtelen fordulástól?

Figyelt kérdés
Játékban is, asztalon is.. ha lassan mozgatom minden renben van.., de ha hirtelen vagy akár egy hosszabb húzás balra-jobbra, megáll.. mi lehet a probléma??
2019. aug. 31. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Koszos lehet. Kívül v belül.
2019. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ezt ajánlatos, megnézetni akitől vettem a boltba? Vagy valami ötlet otthon is kitudjam takarítani?
2019. aug. 31. 17:01
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, milyen egérről van szó? Ami minden egérnél bekoszolódik, a talpán lévő tappancsok, mert összeszednek az asztalról a mindenfélét. Ezt akár körömmel is el lehet távolítani. A görgőkkel működó egereknél, a szálló port beviszik a görgők közé. Ezt onnan csak szétszedéssel lehet eltávolítani. Ahányféle egér, annyiféle megoldás. Persze lehet mechanikus hiba is, amit nem tudsz kitakarítani. Ott az új egér a megoldás.
2019. szept. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mert pénteken vettem ezt az egeret kb 5000forint körül canyon cnd-sgm4e leginkább talán ő rá hasonlít..
2019. szept. 1. 10:49
 5/12 anonim ***** válasza:
Az még nem lehet koszos. Inkább gyári hibás. Vidd vissza, ennyi idő után kicserélik. ( talán ) 10 éves Logitech-es egerem van. Kiválóan működik.
2019. szept. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egy másik gépen, pedig jól működött.. tudnál segíteni, hogy lehet a drivert letörölni és újratelepíteni a gépemről?
2019. szept. 2. 16:07
 7/12 anonim ***** válasza:
Milyen drivert szeretnél eltávolítani?
2019. szept. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
újra kéne telepíteni az egér driverját :D hülye vagyok ehhez remelem nem beszelek hülyeséget.
2019. szept. 2. 17:53
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha nem Plug and Play, akkor le is törölhető. Honnan vettél hozzá programot? Gondolom, az internetről töltöttél le, és onnan telepítetted.

A vezérlőpultot tudod használni?

Nyisd meg, és válaszd a "programok törlése és módosítása" menűpontot. Ekkor megnyílnak a gépen lévő programok címei. Keresd meg az egered programját, név szerint. Ha megvan, jelöld ki, és klikkelj a törlés-re.

Én gyanítom, hogy ott más gond is lehet. Az egér nem kompabilitis a gépeddel. Ezért akad. De ez csak feltevés.

2019. szept. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Programok törlése és módósítása fület nem találja :D pontosabban?
2019. szept. 3. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!