Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a kapcsolás...

Szerintetek ez a kapcsolás működne? Többi lent!

Figyelt kérdés

[link]


Nem tudom, hogy megtudjátok-e nézni a képed de remélem, hogy igen.

Lényegében ez csak egy vázlat a dologról. Egy (több) csatornás nagyobb hatótávolságú távirányítást szeretnék megvalosítani ha lehetséges(RC vezérlés). A neten néztem sok csatornás(több mint 4) távirányítót de nem nagyon kaptam és amit igéretes lenne az pedig nagyon drága. Arra gondóltam, hogy több távirányítós auto vezérléséből raknék össze egyet. Diplexer-el összekötném az antennákat és a vevő egységnél pedig egy Splitter-el szétválasztanám a közös antennából érkező jelet. Ja és egy Radio Signal Booster-el megnövelném a hatótávot egy kicsit. Válaszokat előre is köszönöm!



2019. júl. 28. 23:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A képet nem tudom megnyitni, de azt se hiszem hogx nem találtál jó távirányítót. Mire akarod használni? FrSky Taranis 16 csatornás, csatornánként 10 bites távirányító.
2019. júl. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!