Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Eachine E013 drón szett vélemény?

Eachine E013 drón szett vélemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tavaly vettem egy Yuneec Breeze 4k drónt, de el eszeretném adni és venni helyette egy eachine e013-at. Az oka hogy hiába van jó kamerája, nem nagyon tudom kihasználni, ezért le szeretném cserélni. Tehát: szerintetek mennyiért tudnám eladni? És mi a véleményetek a drónról?
2019. júl. 27. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Két külön kategória...

Te egy belépő kategóriás Videós drónról akarsz FPV drónra CSERÉLNI????

Felejtsd el... Semmi értelme nem lenne!

Most be a akarsz lépni az FPV világba? Vagy csak néztél egy olcsó drón amihez "ú még vr is jár?"

2019. júl. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem, ha ez nem lenne élég érthető, el akarok kezdeni fpv-zni + semmi szükségem nincs a mostani drónomra, ézért azt eladnám.
2019. júl. 28. 10:22
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

Hát... Az FPV drón teljesen különböző egy áltlagos dróntól.

Keresgélj inkább a Syma-nál!

Syma X8, X25 verziójú drónok egész korrektek, akár árban, akár tudásban!

2019. júl. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Úr isten #utolsó, te ennyire hülye vagy vagy csak csinállod? Mit nem lehet azon érteni hogy el karok kezdeni fpv-zni? Van egy közép-felső kategóriás videós gépem, minek cserélném le egy játék gépre?? Fpv-zni akarok nem játszani, kérem felfogni ezt a tényt. Szóval, ha érkezne még egy esetleg normális válaszoló, ezt vegye figyelembe...
2019. júl. 28. 20:27
 5/14 anonim ***** válasza:

Higgadjunk le emberek! Kérem!

Szóval te el szeretnél kezdeni FPV-zni... Értem!

Az Eachine E013 egy elég komolytalan FPV gép... Még kezdőknek sem javaslom vételét! Kapásból az FPV drón és a Kefés motor nagyon nem illik össze és ebben a gépben bizony az van...

Az Eachine E013-mat nem ajánlom, hiába csábító a kis kezdő szett, gagyi szemüveg, még gagyibb távirányító, és a drónról már ne is beszéljünk...

Nos, hogyha nem megutálni akarod az FPV világot hanem megszeretni akkor ennél egy csöppet többet kell rászánnod...

Kapásból javaslok egy Transmitter beszerzését, és nem játék alap távirányítókkal húzni az időd és az idegeidet. A szemüveg beszerzése is mindenképpen javasolt, persze nem kell egyből egy Fatshark...

Mutatok egy összeállítást amivel nem jársz rosszul

Szemüveg (ez így kezdésnek megfelelő):

[link]


Transmitter (kontroller)(pont ilyennel kezdtem én is):

[link]


És a ketyere (drón): [link]


Remélem segítettem! :)

2019. júl. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szia #utolsó igen, kösz. Értem én hogy ez gagyi lenne de, a vr ugyan az ami van a szettben csak 1-el újabb. A gép igaz picit jobb, elenyésző a különbség, a távirányítóban igazat adok. Fontos lehhe hogy egy egész szettet tudjak beszerezni 30k alatt, amúgy találtam egy eachine e013 plus gépet, van benne acro, tovább és meszebb bírja, mi a véleményed? Am köszi a választ
2019. júl. 29. 23:11
 7/14 anonim ***** válasza:

Tehát! Előző vagyok!

A szemüveg egy nagyon nagyon butított verziója van a szettben ami gyakorlatilag csak a márkanevet viseli és hasonló a sorozat számot! És ennyi!

Tehát 30K?

Huhh...

Szóval igen, a Plus verzió sokkal tetszetősebb minden téren, de az a játék távirányító még mindig borzasztóan gagyi... Ha ehhez a plus-os szetthez rendelsz még egy Transmitter-t amit az előző válaszomban leírtam akkor még mindig benne vagy a 30K-ban és egy egész korrekt racing drón szettet kapsz!

2019. júl. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Megintcsak köszi. A szemüveggel hidd el hogy elleszek egy darabig, főleg úgy hogy 20$. A drón szerintem már jó lesz, és egyenlőre a távirányító, majd ha betanulom az irányítást, cseréllek a te transmitteredre. (Utánna ha tényleg rossz lesz, idővel egy új szemüveg, és ha tényleg megtetszik a dolog akkor egy drónt is építek, persze már nem a keretek közt). Na és térjünk át a kérdés első felére. Yuneec Breeze-t mennyiért tudnám eladni? (Hibátlan, kb 10x használt akksinként, 2 akksi és még 1,5 év hazai garancia.
2019. júl. 30. 09:55
 9/14 anonim ***** válasza:

Szintén előző vagyok!

Én egy esetleges maximum 35-40 ezret tudok rá mondani, mivel hiába keveset használtad már akkor is használtad, és így már jó esetben tudod kb a feléért eladni! :)

2019. júl. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Már eladva, 75k ért :). Nos, és a távirányító fog működni a drónnal? A tiéd még megvan? Milyenek a tapasztalatok? Eldanád nekem?
2019. júl. 30. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!