Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen ember vagyok én?

Milyen ember vagyok én?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok. érdeklődök a költészet,az irodalom iránt.Ez mellett kedvencem a történelem. Szoktam verseket írni manapság elég gyakran. Vékony és magas vagyok.

Nem sportolok semmit.

Érdekel az Orosz nyelv.

Mindenki felé bizalommal nyitok. Idősebb korosztállyal is jól elbeszélgetek.

Valami vélemény esetleg? :) Nem nagy dolgok tudom. :)



2019. jan. 6. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Önismeret-hiányos.

.

Attól nem leszel különb, ha érdekel az orosz nyelv.

2019. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Ez alapján tök átlagos.De a lényeget írd,a puncikkal hogy állsz?
2019. jan. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
73%
Ha ennyire rajongsz a költészet iránt, biztos olvastad pár versben, hogy “ehelyett” volt írva és nem “ez helyett”
2019. jan. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem biztos cuki:) Olyan kis filozofikus, meg műkedvelő, meg művészlélek alkat:) Meg ez tök jó, hogy nyitott vagy mások felé; meg mások véleményére, meg ilyesmik. Ezek jók. Szereted mindenből leszűrni a tanulságot; hogy méééég minél jobban bölcs lehess:):) ,minél több dolgot érthess meg:) vagy nemtom,d e ilyesmik jutnak eszembe:)
2019. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4-es igen valóban ilyen csendes visszahúzódó vagyok ezt kifelejtettem. #2-es a szerelem terén nem rég csalódtam egy lányban. :/ Egyébként köszönöm a válaszokat ment a zöld kéz :)
2019. jan. 7. 06:22
 6/13 A kérdező kommentje:
Jöhet még válasz :)
2019. jan. 7. 16:37
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát az én inverzem vagy, nagyon úgy tűnik. :D

Amiket irok, nem bántásból írom. Csak a fent leírtak alapján “előítéletek”.

Nem szivesen kezdeményezel, ha ismerkedésről van szó.

2-3 emberrel ápolsz szoros viszonyt, de még így sem mondod ki mindig amire igazábol gondolsz.

Eléggé iskola centrikus vagy, és ezér a tanárok szeretnek is.

A test alkatod miatt neha feszengsz, pedig valószínű semmi okod nincs rá. Gyakran töprengsz a régi hibáidon. Vannak terveid, de gyakran megtorpansz mielőtt megalkotnád a dolgokat.


Nos ha félre értelmeztem a feladatot akkor bocsi. Nekem ez jött le a fentiekből. 🙂

2019. jan. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ismerjük egymást? XD egyébként kisértetiesen hasonlítok arra amiket írtál. Köszi!
2019. jan. 12. 11:45
 9/13 A kérdező kommentje:
Szívesen olvasnék még válaszokat! :)
2019. jan. 12. 11:45
 10/13 anonim ***** válasza:

Hali. Szerintem szimpatikus ember vagy. :D Na jó, gondolom nem úgy értetted hogy saját véleményt írjunk.

Olyannak tűnsz aki szeret gondolkozni, és érzelmes. Úgy tűnik hogy igényes vagy, és többretartod a belső tulajdonságaid fejlesztését, mint a külsőségeket. Arra tippelnék hogy introvertalt vagy.

Talán kicsit bizonytalan vagy, keresed önmagad, hiszen mi másért írtad volna ki a kérdést? De persze ezt csak feltételezem, az a kevés info alapján amit tudunk rólad.

Amúgy én is szeretem a költészetet. Ha nem tolakodó, elolvashatjuk egy-két versed? Ha ide nem írod ki elküldhetnéd nekem priviben.

2019. jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!