Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnám felvonni csak az...

Hogy tudnám felvonni csak az egyik szemöldököm?

Figyelt kérdés
Nekem családomból mindenki tudja, egyik ismerősöm még felváltvais tudja húzogatni a 2 szemöldökét (mint Jim Carrey),de én egyiket se tudom, pedig szerintem szekszis meg tök jól néz ki egy nőnek. Tudtok segíteni?
2010. jún. 25. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Először vond fel mindkettőt, utána az egyik oldalon(talán próbáld azon, amelyiken az ügyesebb kezed van) húzd úgy az izmokat, minthogyha a homlokod ráncolnád.


Nekem csak úgy megy, hogyha a bal szemöldököm van fent.

2010. jún. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is a bal van fennt pedig bAL kezes vagyok.xĐĐ
2010. jún. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez nem olyan egyszerű.nem mindenkinek megy.bár talán ha sokat gyakorlod..én sem tudom hogy csinálom de én is tudom mindkettőt felváltva is nagyon gyorsan.ismerőseim közül csak én tudom ezt:D de visszatérve a kérdésedre próbáld meg lefogni az egyik szemöldöködet és próbáld megérezni hogy mit csinálj ahhoz hogy csak egyet tudj felhúzni...vagy nem tudom.ezt nem lehet leírni...:s
2010. jún. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont ugy kell ahogy a fület lehet mozgatni.
2010. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget majd igyekszem :) (a fülemet se tudom mozgatni :$ )
2010. jún. 26. 22:58
 6/7 anonim ***** válasza:
12:12: Szia Kristóf:)
2010. okt. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem tudom felhúzni csak az egyiket, viszont a jobb oldaliból tudok "S" betűt formálni. :)
2016. jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!