Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Társaságban meg nem merek...

Társaságban meg nem merek mukkanni, ha eljön a házunk előtt valaki, beszaladok. Senkinek nem merek visszabeszélni, anyának annál inkább. Miért vagyok ilyen beszari?

Figyelt kérdés
Ezeken kívül rágom a körmöm (de csak suliidő alatt), tépkedem a hajam, rágom a számat belülről. Amúgy szokott jókedvem is lenni elég gyakran. 14 éves vagyok és 153 cm, 33 kg. Ja és suliban felelésnél teljesen leizzadok, s véresre kaparom a kezem. Mitől vagyok ilyen hülye?
2008. okt. 29. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Azt a 33kg-t szerintem elírtad. Amúgy menj gyúrni.
2008. okt. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem önbizalom hiányban szenvedsz, ezért tartassz az emberektől. És a 33 kiló ha tényleg igaz, akkor az egy kicsit gáz. Szedj fel pár kilót, szerezz be egy két nagyon tuti rucit, menj el fodrászhoz és csinálj olyan dolgokat amiktől jól fogod magad érezni.
2008. okt. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Ne foglalkozz a dolgok következményével annyit, hidd el sokminden nem ér annyit mint gondolsz.

Az egészség sokkal fontosabb mint egy rossz felelet.

Valószínű túl szigorúan neveltek.

2008. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy a 33kg-ot nem írtam el.
2008. okt. 29. 21:57
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

dehogynem te írtad Ezeken kívül rágom a körmöm (de csak suliidő alatt), tépkedem a hajam, rágom a számat belülről. Amúgy szokott jókedvem is lenni elég gyakran. 14 éves vagyok és 153 cm, 33 kg. Ja és suliban felelésnél teljesen leizzadok, s véresre kaparom a kezem. Mitől vagyok ilyen hülye?


ez van a kérdés alatt.

egyépként téleg híznod kéne és ezt a hajtépést...hagyd abba nem lesz könnyü de meg lehet változni ebbe az évbe lesz felvételid vagy jövőre?

mert új suli új emberek senki se ismer nekem is most vok 9.es 1-8 évig mindig volt aki engem piszkált én persze viszaszoltam de semmi többet nem mertem most új osztály és végre nem olyan aki piszkálna mivel első naptol kezdve nem azt mutattam hogy milyen gyenge kis nebántsvirág vagyok hanem megmutattam hogy ki vagyok én.

hogy van véleményem . szval most végreboldog vok.

szval szedj fel pár kilót menj el vásárolni ha nem engedi meg a pénztárcád akkor csak egy turiba meg fodrászhoz és vedd észre magadon hogy mi a szép benned

és ez a kézkapargatás csak elretenti mellöled az embereket.

szal szeritem te se szivesen lennél olyannal akinek mindene tiszta seb erröl nem lesz könnyü leszokni de próbáld meg és ezek miatt nem vagy hülye de ha ezt bemeséled magadnak azzal csak ártasz mert bármilyen jó tulajdonságod id van nem fogod megismerni önmagad mert hülyének tartod magad.

és vki nem azért lesz hülye mert nincs önbizalma

2008. okt. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jaj bocsi az előzővok én azt olvastam hogy nem írtam le.

sry akkor a szöveg eleje nem vonatkozik ide de a többit szerintem gondold át

2008. okt. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia


A körömrágás, hajtépkedés, szájrágás stb. tipikus tünete a stressznek. Ne vedd annyira komolyan, a suli fontos, de korántsem kell annyira véresen komolyan venni, mint ahogy azt mondják. Sokszor én is azt hittem, hogy na most kaptam egy rossz jegyet, mindennek vége. Mégsem dőlt ám össze a világ :) És miattad sem fog :) Minden hibát ki lehet javítani, ha pedig nem akkor azon az úton kell tovább menned és abból kihozni a legjobbat. Nincs rossz befejezés, csak különböző végeredmények :)


Ha csak 33 kg vagy tényleg híznod kell. Nagyon fontos, hogy többet egyél sok egészséges ételt. Rendszeresen.


A sulit pedig kérlek, ne vedd ilyen komolyan! Semmi baj nem lesz, nyugi. Ne félj.


Véleményem szerint viszont nem ártana ha járnál pszichológushoz. Nem rossz az, sokat tud segíteni, beszélgethetsz vele és ad tanácsokat. Bármilyen hülye kérdést feltehetsz neki, nem fog kinevetni és ami a legfontosabb segít! Minden jó lesz meglátod :) A végén még szeretni is fogod :) ( azért ha nagyon nem szimpatikus neked az illető, akkor inkább keress mást, mert egy olyan embernek akitől félsz/ akit utálsz nem fogsz tudni megnyílni.)


Anyukáddal jó a kapcsolatod? ha igen kérd, hogy segítsen mondd el neki ezeket a dolgokat amiket itt leírtál.

Azt gondolom, hogy ő is látja, hogy elég vékony vagy az ő dolga lenne erre odafigyelni.

Ha az iskoládban van pszichológus akkor menj el hozzá, és ez nem szégyen. Te nem vagy bolond vagy ilyesmi, csak rendbe teszed az életed :) Ja és egyáltalán nem vagy hülye, ne is mondj ilyet.


Tanácsolom, hogy legyen legalább 1-2 olyan ember akit szeretsz és akiben nagyon megbízol. Akivel szeretsz együtt lenni. lehet ez egy barát, barátnő, vagy nagymamád vagy keresztanyukád vagy bárki, akár egy tanár is.


Szereted az állatokat? Ha anyukád megengedi, legyen egy kiscicád :) Ha suliból hazaérsz és ránézel egyből mosolyogni támad kedved.


Visszatérve, láttam már olyat, hogy egy osztálytársam hasonló helyzetben volt, mint most te. És odament az osztályfőnökünkhöz. Szünetben, amikor senki más nem hallotta őket. és neki mondta el a gondjait, mondta hogy a szüleivel nem tud erről beszélni és nem tudja hova forduljon. És a tanár segített neki, kedves volt vele. És nem lesz ciki később sem, mert amikor feleltet vagy órán vagytok úgy fog kezelni mint bárki mást.


Kívánom, hogy minden rendbe jöjjön és boldog légy! :)


Írj majd, hogy hogyan alakultak a dolgaid :)

2008. nov. 2. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!