Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vajon mire utalhat ez az...

Vajon mire utalhat ez az álom, vagy mit takar hat?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi történt velem arra eszméltem ,hogy valami gyárban vagyok és mikor lenéztem a karomra ,csúnya volt ,az ereim kilógtak a karomból mint valami csövek vagy vezetékek ,egy-kettő el is volt szakadva ,vérzett ,voltak valakik a helységben ,nem láttam de nem is hallottam csak éreztem, hogy ott vannak ,bújkáltam ,az ereimből egyre kevesebb vér folyt ,a félelmem is csökkent ,egészen addig míg már nem jött semmi az ereimből épp hogy csöpögtek ,sápadt fehér színű volt mind két karom ,már nem éreztem semmit sem fájdalmat se félelmet ,hazaérkeztem ,belépek a konyhába szüleim beszélgetnek, köszönök nekik, visszaköszönnek de a karom fel se tűnik nekik , épp kötés akartam kérni mikor minden elsötétült és összeestem.

2018. ápr. 14. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
A valóságban mi van a munkahelyen (hogy érzed magad), a karoddal van valami baj?
2018. ápr. 15. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Autószerelőnek tanulok, Eléggé depresszívnek mondanak ,egyszer felhúztam magam néhány hónappal ezelőtt és idegből átütöttem a szobám üvegén ,azóta van egy csík a hüvelyk ujjam felétől egészen a felkarom feléig
2018. ápr. 15. 09:17
 3/6 anonim válasza:
Nem vagyok hivatásos álomszakértő, de leírom amire gondolok. A munkád lesz a végzeted. Régebben úgy érezted, hogy a teljes életedet elveszi a munkád, de ahogy telt az idő, javult a helyzet. A bújkálás és a gyár: a valóság elől akarsz menekülni, miközben elhiteted magaddal, hogy minden rendben (szerencsére, ez nem nagy probléma). Van valami az életedben, ami nem úgy van, ahogy annak lennie kéne. Nézz mélyen magadba és derítsd ki, hogy mi az. Amikor hazaérsz és kötést kérsz a szüleidtől, valójában megjósoltad a jövőd (persze ez nem hiteles): amikor már úgy érzed nincs kiút, teljesen elmenekülsz a valóság elől, megpróbálod elrejteni a nyomokat, amihez segítséget is kérsz, de egy váratlan pillanatban megtörténik az, amitől mindíg is féltél.
2018. ápr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A tanulási siker (gyár). Gépiesen (csövek, vezetékek) nagy erővel (el volt szakadva) veted bele magad a munkába (kar). Ez sokat erődet elveszi (vérzett). Félsz (bujkáltam), mások véleményétől. Ezért vissza fogod magad (kevesebb vér folyt), de így is eléggé leterheled magad. Így nem tudsz dolgozni (fehér a karom). Már közönyössé válsz (nem éreztem semmit). A családod nem veszi ezt rajtad észre. Segítséget csak akkor vársz, ha a lelki egyensúlyod felborul (összeestem) és bizonytalanná válsz (minden elsötétül).


Saját vélemény: Fogadd el magad, amilyen vagy. Ne akarj mindent egyszerre megoldani. Adj időt magadnak. És ne foglalkozz mások véleményével. Mindenkinek vannak hibái.

2018. ápr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ,Eléggé elgondolkodtató ,mind a kettőben van igazság ,főleg az hogy nem veszik észre hogy belefáradtak :(
2018. ápr. 16. 19:56
 6/6 A kérdező kommentje:
*fáradtam
2018. ápr. 16. 19:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!