Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan bepisilős sztorid...

Van olyan bepisilős sztorid amire örökre emlékezni fogsz?

Figyelt kérdés
Történt már veled olyan eset fiatalabb vagy kisebb korodban hogy bepisiltél? Van ezek közül olyan ami nagyon emlékezetes valami miatt a számodra? Esetleg megosztod velünk a történeted? Kérlek írjatok kort és nemet:) köszi :D

2018. febr. 28. 18:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon szomorú eset, de leírom:

Trianon miatt külföldiek lettünk. Hatéves koromban beírattak az idegen nyelvű iskolába, amelyik nyelvből egy büdös szót sem tudtam, de magyar iskola nem volt. Ráadásul a tanító néni sem tudott egy szót sem magyarul. Pisilnem kellett, de fogalmam sem volt, hogy kéredzkedjek ki. Megtörtént. Éreztem a meleget, de hát... Észrevette a tanító néni és látta, hogy alattam a tócsa. Intett a nádpálcájával (abban az időben - 1947 - ez a tanítónál mindig kéznél volt!), hogy mars ki az osztályból (a WC az udvaron volt klozett formájában). Természetesen, a gyerekek csúfoltak emiatt, de rövidesen elhagyták.

Nem tudom mennyi idő múlva, de még ősz volt, szintén ingereim voltak, így amikor a tanító néni nem nézett az osztály felé - én kisurrantam. Vagy valaki (egyesek tudták az államnyelvet) jelentette neki, hogy távoztam, vagy ő maga meglátta. Magához vett egy államnyelvet ismerő gyereket és rám kiáltott a fiúcska, hogy hova megyek. Ekkor én már a nyitott, fából épített pisildénél gomboltam ki a nadrágomat. A tanító néni megüzente a fiúval, hogy pisiljem ki magam, aztán jöjjek vissza.

Visszamentem, de akkor már az egész osztály hangosan mondta a szöveget államnyelven: "Tanító néni, kérem szépen - kimehetek?"

A kommunikáció a tanító néni és a magyar gyerekek között a mindkét nyelvet (úgy-ahogy) ismerő gyerekek közvetítésével folyt. A gyerekeknek több mint a fele magyar volt...

Hát..., ennyi az erről szóló történetem.

2021. ápr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 NTBS ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen, amire emlékszem.
2022. szept. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
lehugyoztalak
2022. okt. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
11 a szívem szakad meg, nagymamám is így járt, menekültek a háború elől, sokat mesélt róla :(
2022. okt. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én sztorim, kisiskolás koromban a legjobb barátommal annyira nevettünk este az udvaron, hogy mind a ketten bepisiltünk :D
2022. okt. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
69%
Én beszartam a buszon, nem akármilyen mennyiséget, leszálltam a következőnél ahol szerencsére pont egy patak csorgott.
2022. nov. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!