Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy ne gondoljana...

Mit tegyek, hogy ne gondoljanak könnyűvérűnek?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Még sosem volt párom, sosem feküdtem le senkivel, de szinte minden héten smárolok 2-3 ismeretlennel. A környezetem emiatt k*rvának tart, de nem tudok megszabadulni ettől a rossz szokásomtól, mert ezáltal tudom csak összekaparni kicsit az önértékelésem.

Szerintetek mit tegyek, hogy ne vágyjak az ilyen jellegű önigazolásra, és hogy ne tekintsenek könnyűvérűnek?



2017. nov. 25. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Kéne beszélgetni másokkal, amiből aztán kapcsolat is kialakulhatna.
2017. nov. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
nem kéne minden héten 2-3 ismeretlennel smárolni
2017. nov. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 próbálok, de nem tudok bízni másokban.

#2 köszi, tudom, ez a probléma...

2017. nov. 25. 16:10
 4/9 anonim válasza:
29%
Attól érzed magad jobbnak, hogy idegenek szájába dugod a nyelved???? Elég „fordított” gondolkodásod van. Ha lenne valami kis önértékelésed, akkor lenne tartásod is.
2017. nov. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem is értem, miért csodálkozol. Jössz smárolni velem is?
2017. nov. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Azáltal tudod csak "összekaparni" az önértékelésed, hogy hetente 2-3 ismeretlennel smárolsz? Szerintem, keress fel egy pszichiátert.
2017. nov. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget, sokra megyek a provokatív visszakérdezéseitekkel... Lehet, hogy baj van a gondolkodásmódommal, de az biztos, hogy a szövegértésetekkel is.
2017. nov. 26. 16:51
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem gondolkodásbeli probléma, inkább kötődési. Szakemberre tartozik, neki is sok idő lesz (ez nem jó vagy rossz, csak sok idő és kész). Itt senki nem fogja messziről se ugatni a megoldást, de még az irányt se.
2017. nov. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 köszönöm a választ, azt hiszem, igazad van
2017. nov. 26. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!