Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne gondoljana...

Mit tegyek, hogy ne gondoljanak képmutatónak? :' (

Figyelt kérdés

Nos, én nagy Rihanna rajongó vagyok. Rihannás a szobám, a füzeteim, a könyvjelzőim, stb... Ugye mindenki tudja, hogy Rihannát 2009-ben Chris Brown megverte :S

Egyik reggel, mondtam a suliban a lányoknak, hogy "Szerintem tök jó Chris Brown Champion című száma"

Erre mindenki letámadott, azt mondták, hogy képmutató pics@ vagyok :(( Mert Rihanna a kedvencem, és én szeretem annak a számát, aki megverte. De nem értik meg, hogy én csak ezt az egy számát szeretem! Magát Chris Brown-t nem szeretem. :( Azt mondják, hogy nem is szeretem Rihannát, és képmutató vagyok! Mit csináljak velük? Mindennap ezt mondják, és nem szállnak le rólam :'(

13/L


2011. ápr. 4. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Rossz lehet neked, viszont a barátnőid eszméletlen gyerekesek... PFF... 13L
2011. jún. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!