Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a baja a csajnak? De most...

Mi a baja a csajnak? De most komolyan?

Figyelt kérdés

Lehet hogy gyerekes probléma, de akkor nem kell válaszolni.

Szóval a csajjal eddig tök jóba voltunk, szinte elválaszthatatlanok meg minden.

Vettem egy supermenes pizsit osztálykirándulásra, és megkértem a csajokat hogy ne vegyenek mert ez az én "imidzs"em. A csaj meg vett egy fekete balettcipőt a new yorkerben, pont olyat amilyet hónapok óta akarok.

msn-en megkérdeztem hogy megharagudna e ha olyan cipőm lenne nekem is. aztmondta h igen, mert ha én elvárom hogy ne vegyenek ugyanolyan cuccokat mint ami nekem van, akkor ő is elvárja. De nem érti hogy a smenes pizsi különleges, olyan cseszett balerinacipője meg minden 2. embernek van. Ráadásul mondta is hogy ő nem akar ilyen pizsit, de amikor megemlítettem hogy hát nemérdekel mit mond mert azt veszek amit akarok, kijelentette h akkor meg ő is vesz egy olyan pizsit, mert hogy az igazából tökre tetszik neki, és nincs sok normális pizsije.

most akkor mi a baja?

de te ugye vágod hogy a 2 nem ugyanaz?

vagy csak én vagyok hülye?


2010. máj. 30. 20:54
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
jah és nem humor kategória..:D
2010. máj. 30. 20:56
 2/18 anonim ***** válasza:

érdekes..és gyerekes:)

de szerintem vegyél valami ujjat valami egyedit..jelenj meg benne és ha utánoz akkor mindent bele,had szoljon!:D

2010. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

erre énis gondoltam..

hogyha ennyire gyerekes akkor vegyen pizsit és levan szarva, de ennyit az "egyediségéről":D

2010. máj. 30. 21:05
 4/18 anonim válasza:
Keress valami másmilyen cipőt magadnak olyan helyeken ahová ők nem járnak:D
2010. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
LOL micsoda problémák xD! Am sztem csak unatkozik a csaj és ezzel tölti a z idejét.
2010. máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

mondtam h lehet h gyerekes a probléma:D

egyébként jó ötlet, az h másmilyet vegyek.. csak az a cipő egyszerű, fekete, mindenhez megy és még olcsó is=tökéletes..:/

2010. máj. 30. 21:19
 7/18 anonim ***** válasza:

vedd meg a cipőt... nálunk is ez volt egy I (L) NY poló miatt.. nekem tetszett, ő megvette... aztán én is de semmi gáz mert mindenki szerint nekem jobban áll(H)XD

szóval vedd meg... max ha beszól akkor megmondod, hogy "lehet, hogy neked volt elöbb, de az én stílusom koppintod, és én tudom HORDANI is édes;)"

2010. máj. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nos ez az utolsó ötlet azért nem jó, mert magasabb és vékonyabb nálam, a stílusunk meg eltérő..:D
2010. máj. 30. 21:41
 9/18 anonim ***** válasza:

De hát a szupermanes pizsit kilátja basszus?xD


Ez akkora hülyeség.xD

De menő vagy már van egy szupermanes pizsid neki meg egy fekete cipője...xDDD

Már meg ne sértselek de vagy olyan gyerekes mint ő.:D

2010. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hol lehet szupermenes pizsit venni?
2010. máj. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!