Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan csináljak magamról jó...

Hogyan csináljak magamról jó képet?

Figyelt kérdés

Igen, láttam a régebbi kérdéseket (:

csakhogy nekem hosszúkás arcom van, és a legnagyobb problémám hogy mikor mosolygok akkor tiszta ránc lesz az arcom (15/l vagyok) és huszonévesnek nézek ki! esetleg a fénnyel variáljak? mert volt már olyan hogy fölülről jött a fény akkor a karikák a szemem alatt még nagyobbbak tűntek ha meg nem volt akkor a ráncok.. (ráncok fénnyel is voltak)


légyszi segítsetek. előre is nagyinszépen köszönöm!! =)


2010. máj. 2. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
jó kép neked nem lehetséges xD
2010. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
--" kösz a választ..
2010. máj. 2. 18:36
 3/6 A kérdező kommentje:
ennyire nem menthetetlen a helyzet lehet hogy kicsit túloztam de zavar hogy olyan mintha vicsorognék vagy el sem tudom mondani..
2010. máj. 2. 18:41
 4/6 anonim ***** válasza:

ööö

ne mosolyogj amikor fényképezkedsz:)

2010. máj. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 haggyámán ***** válasza:

Kérj meg mást, hogy fényképezzen le.

Ő csak meg tudja ítélni mikor jó egy kép.

2010. máj. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én is úgy vagyok vele hogy amikor mosolygok vagyis hát olyasmit csinálok akkor olyan mintha vicsorognék én is és tisztára gázúl néz ki ... hallottam már hogy úgy is mge lehet oldani hogy szemből erős fény jön és akkor valahogy úgy lehet.. de még azt is hozzá tették hogy használjam a napfényt..ez viszont igen jó tanács volt mert jók lettek a képek :) azt javaslom használd te is a napot :) elvégre ingyen van :D és hasznos is :DD sok sikert :)
2013. jún. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!