Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyit költötök havonta ételre?

Mennyit költötök havonta ételre?

Figyelt kérdés
20 ezerből ki lehet jönni normálisan úgy,hogy ne kelljen állandóan vajas párizsis kenyért ennie az embernek?

2016. dec. 12. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
20 ezerbol akkor se jossz ki ha egyedul elsz, ember jarsz te boltba???
2016. dec. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
átmenetileg ki lehet talán, de hosszútávon depresszív hatású az ilyen étrend eléggé :(
2016. dec. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a minimum, hogy valaki naponta csak ételre elkölt 1500-2000 forintot. És akkor italra is pár százat, ha csak ásványvizet is vesz. És akkor még szegényesen is táplálkozik az illető.
2016. dec. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez a kerdezo sztem most akar lelepni otthonrol, viszont nyilvan eddig mindent az anyja csinalt neki, mert hogy ez az ember meg eleteben nem vasarolt be soha az is biztos.
2016. dec. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom utolsó,de tudatnom kell veled hogy nagyon tévedsz. :D
2016. dec. 13. 22:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Én havi 20-ból ki tudok jönni, ha magamra főzök és nem viszem túlzásba a nasizát. Reggeli 100-as ebéd 400 és vacsi is mondjuk egy 100-as. Ebben van változatosság és még finomak is amiket eszem.

Persze a gyakorlatban többet szoktam költeni, de ha akarnám, tudnám tartani magam a havi 20-hoz.

2016. dec. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!