Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom mit tegyek, nem...

Nem tudom mit tegyek, nem tudok semmit sem, ha családhoz fordulok, nem mondanak semmit sem, semmi értelmeset, ha haverhoz nyúlok szinte ugyanaz. Így ide jöttem el, s itt írtam le, s kérdezem, hogy mit tegyek, van e bárkinek bármilyen tanácsa?

Figyelt kérdés

Amelyre nem találok választ már kb 12 éve. 12 éves koromb óta, hogy elmentem nyaralni anyukámmal és az új barátjával. Azóta véget ért minden.

Egy igen ronda baleset történt amelyről nem tud senki semmit sem és anyukám ott maradt, én meg a halálból jöttem vissza, hagyjuk hogyan. Hogy miket láttam 3.5 hónap kómában. Miután felkeltem az egész jobb oldalam ki volt törve és az agyammal mik történtek azt inkább nem is írom. Azóta befejeztem az általánost, érettségit és így ennyi. Nem tudok mit csinálni, hiába jártam suliba semmi munka és senkim sincs se barát, se barátnő, senkim. Egy magam élek már 12 éves korom óta ( most 24) és nem tudom ki vagyok, nem tudom minek jöttem vissza halálomból és nem tudom, hogy mit tegyek, hogy bármire választ leljek, mert minden kudarcba fullad, ha elkezdem. Egy olyas valaki lennék aki mindenről és mindenkiről le vonja a tanulságot és ha bármi rossz történik onnastúl nem foglalkozom vele. N


2016. dec. 11. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi hiányzik el életedből és mivel vagy elégedetlen?

Hogyan szeretnéd tölteni a napjaidat?

Mi okoz örömet és mi keserít el?

2016. dec. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

egyedül élek mint leirtam 12 éves korom óta, nem találom magam a világban, akárhová megyek dolgozni elküldenek, mert nem tetszem nekik vagy nem tudom. Lehet, hogy van tudásom több mint egy élő embernek s emiatt ki vagyok taszytva az itten léttől gondolom, de mégis élek. Nem tudom mit tegyek.


"Nincsen apám, se anyám,

se istenem, se hazám,

se bölcsőm, se szemfedőm,

se csókom, se szeretőm."


József Attila egyk verséből idézve

2016. dec. 11. 19:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Mivel töltöd a napjaidat?

Miből gondolod, hogy mások nincsenek elveszve?

Szeretnél barátokat, vagy munkát?

Mutatsz magadról egy képet?

2016. dec. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Edzéssel telnek leginkább, másnak nem látom értelmét úgysem max munka. Hugh Jackmant majd elérem 1-2 év múlva, ha az ő edzését követem.

Nem hinném, hogy más is el van veszve, nem hinném, hogy bárki másnak olyan nagy gondja lenne, csak az ilyen kis szir-sz@r hülyeségén miket szint naponta hallok/látok.

2016. dec. 11. 19:17
 5/7 anonim ***** válasza:

A lehető legértelmesebben töltöd az időt:)

Egyébként a világ, üres, hideg, keserű teli nyomorúsággal.

De az életnél csak a halál rosszabb, a halálnál pedig csak az élet szebb.

Szerintem barátokra van szükséged. Az ember társas lény.

Azért mert te rossz helyzetbe kerültél nem lettél senkinél sem kevesebb.

lehet, hogy first lady meg tök tudja mi nem lettél. De baj? Hiányzik?


https://www.youtube.com/watch?v=Ebt0g8kxPV0&t=404

2016. dec. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az életnek értelme nincsen, ha a mindenség körül vesz mindenkit. Egymásra kárára megy mindenki. A Halál nem rosszabb, mint az élet, mert kikerülsz a Pokolból, az életből. Isten nár igen régen le vette a kezét a Világáról,a Földről s Lucifer nyert. Az, hogy a zsidók, hogy írták meg a Bibliát az pl engem közel sem érdekel, mert senki sem vette észre még, hogy miről is szólna az a könyv, mint pl én. Legszívesebben az összeset felégetném, úgy mint a náci találmányokkal történt. Az iskolában amit tanítanak az egész 2. Világháborúról az mind hazugság és remélem megérted miért hoztam fel pont a 2. VHt.
2016. dec. 11. 19:36
 7/7 nobile86 válasza:

Kedves Kérdező,


Hogysmint mostanság? Változott vmi?

Ezt írod:

"Egy olyas valaki lennék aki mindenről és mindenkiről le vonja a tanulságot és ha bármi rossz történik onnastúl nem foglalkozom vele. "

Ez tényleg így van? Nekem nem tűnik teljesen így.

Azt mondod senki nem érti meg a problémáidat. Igazad van. Én sem. Mert nem vagyok a te helyzetedben. De te sem vagy máséban. Nyilván tudod, mindenkinek a saját problémája a legnagyobb. Legyen szó egy bevert lábról, egy egy hete elvetélt nőről vagy egy közelgő vizsgáról. ÉRteni értem a gondod, de átélni nem tudom, mert csak te vagy a saját életedben 100 %osan.Annak is azt mondanád hogy apró-cseprő dolgokon nyavalyog aki ebben a pillanatban is olyan körülmények között fekszik kórházban mint te feküdtél? Ezt mondanád annak is aki mondjuk egy másik földrészen épp a saját szennyvízét forralja fel hogy ihasson vmit és a gyerekei olyan betegségben haldokolnak egy sárkunyhóban amire neked adtak gyerekként egy szurit és ellenálló lett a szervezeted seperc alatt, vagy egy gyermekkatonának aki csak akkor kap enni ha gyilkol?

Szomorú ami veled történt, de tudod miért múlt a múlt? Mert már nem működik. Nem elfelejteni kell, és tenni az egészre, mert ezt nem lehet megtenni, de változtatni semmilyen módon nem fogsz tudni rajta, és ezt te is tudod.

Gondolom nem tetováltattad a homlokodra az életed, tehát aki először találkozik veled és rázúdul elsőre a keserűséged a másik fél pedig épp jobb heyzetben van nálad, vagy csak megtanulta fokozatosan adagolni a problémáit másoknak, nem feltétlenül fogja rólad levágni hogy min mentél keresztül.

Milyen munkát csinálnál szíved szerint?

Milyen lehetőségeid vannak arra hogy ezt a szakmát elkezdhesd megtanulni?

Miket kezdtél el eddig amik kudarcba fulladtak?

Te nyitsz az emberek felé?

Ha igen hogyan?

Ha nem, hogyan csalogatnád magadhoz az embereket? Mivel győznéd meg őket arról hogy érdemes téged megismerni?

Várom válaszaid, kitartás,

Üdv:

Én

2016. dec. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!