Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik hogy valakinek nincsen...

Létezik hogy valakinek nincsenek barátai?

Figyelt kérdés

24 múltam. sulis koromban rengeteg barátom volt, de az idők során lekoptak rólam és nagyon magányosnak érzem magam.. mit lehet ilyenkor tenni? hol lehet közelebbi barátra szert tenni ? ( nem kocsmai ivócimborára akinek jó ha van egy kis pénzed)

Mivel lehetne lekötni magam hogy lépjek hogy nyissak a világ felé? néha már megőrülök hogy miért van mindez...



2016. nov. 29. 21:47
 1/9 anonim válasza:

Írj privát, ha gondolod.

Szerintem könnyen lekopnak manapság az emberek ,mindenki apatikus, stresszes, depressziós -senki nem tud már szinte támaszt adni, nincs kiből töltődni. Most ilyen világ lett itt.

2016. nov. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hahaha neked legalább voltak, nekem soha nem is voltak és már nem lesznek! de ebbe már beletörődtem és elfogadtanm nár úgy élem az életem, hogy egyedül vagyok és ohh egyedül vagyok, mindent megtehetek, mivel senki sem gátol.

17F

2016. nov. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most nekem sincsenek, de úgy néz ki talán alakulóban van egy végre. Majd kiderül mi lesz végül.
2016. nov. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Meglehetősen egyedül érzem magam. Egyedül járok mindenhová, akár mozogni, akár néha szombat esténként " bulizni". Mások meg kábé néznek hogy " ott az a szerencsétlen aki mindig egyedül jön" kellemetlen, de nem csak ebben a tekintetben hanem mindenben.
2016. nov. 30. 13:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is mindenhova egyedül járok.
2016. dec. 3. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Krisz85 ***** válasza:
100%

kedves kérdező, nagyon nagyon rosszul látod,


egyrészt a sulis barátaid ha lekoptak rólad, annak oka volt, nem történik semmi ok nélkül, rengeteg érzelmi hulla lesz még az életedben, több okba is lehet, elsodor titeket az élet egymástól, nem tart már össze semmi, vagy éppen egyikötök sem küzdött igazán a kapcsolat fenntartásáért, de különböztessük meg a valódi igaz barát és a haver között, van különbség, haerod lehet 1000 is, bartod meg jó ha egy kettő akad z életben, akit tényleg igaz barátnak lehet nevezni, de pont ettől szép az élet, olyanok ők mint a ritka drágakövek, azért értékesek, mert kevés van belőlük


az, hogy egyedül mész mindehova, szerinted gáz? szerinted probléma?

El kéne már fogadnod, hogy minden fontos döntésedben egyedül vagy az életben. Ha beteg vagy ott lehet melletted bárki, és jó érzés is, de a betegséggel csak TE neked kell megküzdened, nem szólhat bele egyik szeretted sem, ha meghalsz majd egy szép napon, csak Te halsz meg, senki más, és minden fontos és lényegi kérdésben egyedül leszel.

Szerinted jó pl ha valaki társfüggő? amikor kórosan szeretethiányát kielégítve megalkuszik bizonyos dolgokban , pl hogy megveri a párja, megalázzák stb?! VAgy az a jó, akit ne roppant össze az egyedüllét sem?! Ki a kiegyensúlyozottabb?


Akkor vagy igazán jól saját magadban ha nem fusztrál az, hogy pl egyedül mész nyaralni, nyitott lehetsz a világra egyedül is, próbáld ki egyszer, életed legjobb nyaralása lesz. Nem kell gondolkoznod azon, hogy mások mit gondolnak, mert nem fontos. Rá kell egyere, hogy az számít csak amit TE fontosnak tartasz.


Pl én voltam nyaralni egyszer, és úgy ismerkedtem meg egy japán csajszival, hogy ő tök egyedül volt szintén azon a helyen ahol Én megszálltam. Leszólítottam és kiderült, hogy jönnek a barátai is csak pár nappal korábban érkezett, na addig együtt lógtunk, és utána még csatlakoztam a barátaihoz is, és egész jó társaság kerekedett ki a végére, pedig teljesen egyedül mentem.


De hogy az egyedül bulizás mennyire nem gáz,hadd meséljem el, hogy az egyik volt barátnőmmel pont úgy jöttem össze, hogy egyedül iszogattam a belvárosban, és amikor leszolítottam és kiderült, hogy egyedül vagyok nagyon imponált neki, egyrészt nincsenek bunkó haverok, másrészt látta rajtam, hogy mennyire magabiztos vagy ha képes vagyok tök egyedül nekivágni az éjszakának és jól érezni magam függetlenül attól, hogy mi lesz, lehet tök egyedül megyek haza és nem történik semmi, na bumm. De lehet megismerkedek valakivel.


A kulcs, ha szimplán jól érzed magad, akkor bevonzod ezeket az embereket. De ehhez főként ösimeret kell ,hogy olyesmiket tegyél és csinálj az életben, ami tudod, vagy sejted, hogy sok örömöt fog adni, és boldoggá tesz valamelyest. Ebbnen viszont csak TE segíthetsz magadnak, nem mi.

2016. dec. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Kedves 6-os Hozzászóló, respekt, a számból vetted ki ezeket a szavakat. Plusz, néhol még újat is mondtál! Nagyon jó ötleteket adtál!

:)

2016. dec. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem sincsenek baràtaim
2016. dec. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Vannak egy páran...
2016. dec. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!