Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen kajákat kell ennem...

Milyen kajákat kell ennem ahoz hogy rosszat álmodjak?

Figyelt kérdés

Lehet hogy idiótának fogtok gondolni,de szeretnék minden éjjel rémálmokat,legalábbis érdekes álmokat látni.

Milyen kajákat kéne ennem,amik megtalálhatóak mindenhol?

Amúgy ezt az ötletet a sámánoktól vettem,csak én nem ütöm ki magam gombákkal :D

Amúgy azért kell,mert nem igazán álmodok semmit,pedig régen szinte mindig álmodtam.A rémálmok is hiányoznak.Szerintetek ez nagyon beteges?Hiányoznak az álomsegítőim és egy Fater nevű színes robot isss ^^"

H E L P ! ! ! !


2010. ápr. 25. 19:37
1 2 3
 21/27 anonim válasza:

Hát te tényleg egy igazi idióta vagy már ne haragudj!

Igyál egy proteines turmixot estére, az majd úgy megforgatja a gyomrod estére hogy ihaj :D!

Vagy szokj rá a narkóra, ha rémálmokat akarsz, nyalj be egy bélyeget! Az életed is azzá válik...

Miért pont rosszat akarsz álmodni?

Ha ez megnyugtat, én sem álmodom, csak nagyon ritkán. Nem élhetsz álomvilágban örökké, további szépet! /22f

2010. máj. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Moslék!
2010. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Egyél gombapörköltet. Míg emésztesz, garantáltan kergetni fog valaki. XD Bár én tegnap 6 gofrit ettem, mégis üldöztek, de legalább jó pasi volt. :D
2010. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Senki nem hallott még arról hogy ez hülyeség?

A sámánok a seggükbe dugtak valamit ami jó vastag és úgy aludtak el akkor voltak érdekes álmaik..amiket persze minden féle isteneknek az üzeneteként értelmeztek.


Szóval ha tényleg akarsz álmodni, akkor valamit fel kell nyomnod és bent hagyni.

2010. máj. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
A sámánok halucinogén gombákat ettek,és ha én hülye vagyok,te nagyon bunkó.
2010. máj. 4. 15:25
 26/27 A kérdező kommentje:
És nem narkózni akarok,ne érts félre,teljesen elítélem a drogokat és azok hatásától hányok.Ettől függetlenül nem az egész életemet akarom álommá tenni:cvsak azt a kis időt,amit azzal tölthetek.
2010. máj. 4. 15:52
 27/27 anonim ***** válasza:
Te nagyon beteg vagy xD
2010. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!