Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen kajákat kell ennem...

Milyen kajákat kell ennem ahoz hogy rosszat álmodjak?

Figyelt kérdés

Lehet hogy idiótának fogtok gondolni,de szeretnék minden éjjel rémálmokat,legalábbis érdekes álmokat látni.

Milyen kajákat kéne ennem,amik megtalálhatóak mindenhol?

Amúgy ezt az ötletet a sámánoktól vettem,csak én nem ütöm ki magam gombákkal :D

Amúgy azért kell,mert nem igazán álmodok semmit,pedig régen szinte mindig álmodtam.A rémálmok is hiányoznak.Szerintetek ez nagyon beteges?Hiányoznak az álomsegítőim és egy Fater nevű színes robot isss ^^"

H E L P ! ! ! !


2010. ápr. 25. 19:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Semmi köze az ételhez! Inkább nézd meg horror vagy thriller filmeket. :D
2010. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Nem olyan rémálmokat akarok,de ezt már leírtam.Am ma lesz a gyerekjáték az AXN-en,megnézem,de az végülis egy 30 éves film...olyasmi mint a rémálom az Elm utcában,amin csak röhögni tudtam.De azt sokat.
2010. ápr. 25. 20:52
 13/27 anonim ***** válasza:

meszkalin kaktusz, pszilocibin gomba, hajnalka mag.

(persze nem egyszerre)

2010. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

hát nekem szinte naponta rémálmaim vannak

ha azt akarod, hogy rosszat álmodj, akkor két órával lefekvés előtt EGYÉL és minnél cukrosabb ételt :) cukortól rémálmod lesz ;)

2010. ápr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Nyáron én is panaszkodtam, hogy nem álmodok. Érdekelt a téma. Olvastam róla sokat. Pl.: Tudatos álmodás stb... Meg csak beszélgettem róla a legjobb barátommal. Aztán elkezdtem álmodni megint. Volt, hogy 3 álmot is megjegyeztem egy éjszakáról.

Amúgy nekem azt mondták, ha lefekvés előtt telezabálom magam, akkor rémálmom lesz. Nem hittem el... kipróbáltam és tényleg...:D Amúgy én zsemléket ettem csomó szalámival, párizsival, és sajttal.

2010. ápr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Akkor fél órával lefekvés előtt vacsorázom majd :D
2010. ápr. 26. 15:31
 17/27 anonim ***** válasza:
töltött káposzta,este 10-kor,és egyből alvás..és nem alszol eleget,nem vagy kipihenve azért is lehet!!!
2010. ápr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
hát egyél csokit, kólát lefekvés előtt
2010. máj. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

köszi mindenkinek, én is szeretnék rosszat álmodni!! egyébként én bármennyit eszek, nem álmodok rosszat... :S

14/L

2010. máj. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Én ha este 7 után eszem mindig rosszul alszom és hülyeségeket álmodom. Temérdek mennyiségű cukros édességet vagy sütit egyél és olyanokat fogsz álmodni ,hogy ihajj...
2010. máj. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!