Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lenne valami őrangyalom? Mi ez?

Lenne valami őrangyalom? Mi ez?

Figyelt kérdés
Többször bebizonyosodott az életemben hogy valaki vigyáz fentről rám, csak sohasem gondoltam rá hogy ki, több példa is volt már rá pl. egyszer mikor sétáltam az iskolába majdnem elestem, de valamilyen oknál fogva talpon maradtam, de ha elesek akkor, akkor biztos vagyok benne hogy eltörik a medencecsontom és tolószékbe kerülök, másik példa: még pár éve, a családban kivétel nélkül mindenki beteg volt, de nem ilyen torokgyulladásra meg ilyesmikre kell gondolni, hanem különféle napokig tartó hosszú fájdalomra, nekem akkor sem volt semmi bajom, tökéletesen voltam, egy mostani példa anyósom pár napja még a hajléktalanság szélén állt, napokig sírt, és nem tudta mit csináljon, folyamatos veszekedés a férjével (nem az apósom) verekedések, mentő, rendőrség. Most is húgom tiszta láz, beteg, nem tudjuk mi baja van, nagyon aggódunk érte, nálam is most se semmi.

2016. aug. 22. 23:08
 1/3 anonim válasza:
Isteni gondviselés :)
2016. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Két dolog lehetséges:


1. Rólad szól A sebezhetetlen c. film.


2. Ami az egyiknek szerencse (avagy gondviselés, vagy őrangyal), az a másiknak balszerencse (avagy átok): te hozod a rontást a családtagjaidra, ezért nincs neked bajod, csak nekik...

2016. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, lehet abban valami amit mondasz, mindenesetre érdemes elgondolkodni rajta!
2016. aug. 24. 22:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!