Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy utálom a romákat és már...

Úgy utálom a romákat és már azt hiszem a migránsokat is, mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Részben a többség, gyilkos, rabló, zsaroló, bandában késelő életmódja miatt.De össze tűzésem is volt már velük.


Én Borsodban élek, de itt az utóbbi 10 évben döbbenetesen sok roma gyerek született van, 90% az általános iskolák jó részében. Ezekből lesznek később a gyilkos, tolvaj banda.

A migráns rokonaik sokkal rosszabbak de szinte egy agresszív állatok.Nem nevelik ezeket jó módra, csak rablásra, gyilkolásra tanítják őket, nem vicc!


Persze van 1% kivétel, de ez kevés lesz. 10-20év múlva szerintem gyilkolás lesz itt.


Te, hogy látod? Mi lesz a végső megoldás? Hagyál el a tisztességes magyarok az országot ezek miatt?



2016. aug. 17. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Az lenne a megoldás, hogyha a büdös cigók elhúznának innen a migránsokkal együtt, de mivel ez nem fog megtörténni ezért lehet, hogy én húzok el ebből a sz.r országból :)
2016. aug. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de végül is bohócnak jók lásd a Maunyika sót :D
2016. aug. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már így is másfél millió elhagyta. Az meg, hogy sok cigány úgy viselkedik, mint a vadállat, arról csak is ők tehetnek. Egyiknek sincs annyi esze, hogy azt mondja a haverjainak, hogy "Na jó, én ebből kiszállok, nem leszek olyan mint ti."


Sokan leutánozzák egymás bűnöző viselkedését, ahelyett, hogy megutálnák azt. Bűnözni nem éri meg. Szar az oktatás meg ilyenek, de az embernek a saját kezébe kell vennie a sorsát. Ha a haverok visszahúzzák, vagy túl agresszívek, akkor saját magának erőt kel vennie, szembenézni, hogy "igen, tényleg túl hülyék a haverjaim", és otthagyni őket örökre. Nehéz lesz kitörnie, de a haverok életmódját követni még nehezebb. Ő egy külön személy, külön célokkal, ezt meg kell értenie. És nem, sokan nem biztos, hogy kedvelni fogják, de ha nem változik meg, még ennyire sem fogják kedvelni. Bizonyítani kell, hogy ő más mint ahonnan jött, bizonyítani kell maga miatt, a jövőbeli gyerekei miatt.


Sok roma pénzzel támogatja egymást, főleg a rokonok, stb. De sajnos ez nem elég. Ez így önmagában túl kevés. Azt is meg kéne velük értetni, hogy a feléjük irányuló ellenszenv leginkább a saját maguk viselkedése miatt van. Ha felhagynak vele, ha azt mondják, "leszarom, akkor is jó leszek, akkor sem követem a szomszéd srácot, akkor sem leszek olyan "kemény" mint ő", akkor menni fog. Én most főiskolás vagyok, de egyáltalán nem gondoltam volna, hogy oda kerülhetek. Ha más nem, már az is valami, ha rájönnek a cigányok, hogy ha ők nem is érték el azt a szintet, mait szeretnének, de a gyerekeiket már úgy nevelhetik, taníthatják. Megmondják neki, hogy rendesek legyenek, hogy tanuljanak, mert különben nem tudnak kitörni abból a szintből, ahol vannak.

2016. aug. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább a cigók, mint a migránsok.
2016. aug. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!