Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon vágyom a párkapcsolatra...

Nagyon vágyom a párkapcsolatra, de most kaptam egy állásajánlatot külföldre, szerintetek elfogadjam? (23 L) bővebben lenn

Figyelt kérdés

Tudom, buta kérdés lehet ez egy 23 éves lány szájából... na de hol is kezdjem :) több fél éve ért véget a párkapcsolatom. Azóta próbáltam 1-2 sráccal randizni, hát... elég gyatra volt, mindegy is. Valahogy most nekem nem jön össze most ez a párkapcsolat dolog :) Emiatt felbátorodva jelentkeztem hajós állásra, mivel felsőfokon beszélek németül és angolul, elég jó lenne a fizu is, recepciós lennék. Valószínűleg össze is fog jönni. De bennem van az az érzés, hogy szeretnék párkapcsolatot, eljegyzést... egyszerre vágyom nagyon erre a hajós állásra, mert valahogy ez mégis kaland. A jövőmet is meg tudnám alapozni... viszont szeretnék végre egy jóravaló fiúval is megismerkedni.

Tudnátok nekem ebben tanácsot adni? Hogy ne féljek a magánytól?

(tényleg lehet ez némelyik ember számára buta kérdés, de én kicsit konzervatívabb és romantikus típus vagyok, ennek ellenére tisztában vagyok egy ilyen lehetőségnek az előnyeivel :) )



2016. aug. 12. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, hogy a hajón találod meg életed párját.
2016. aug. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

NE MARADJ!!!!

En egy heti £700-os allast!!! Heti £700, Istenem ha belegondolok elajulok! Ellatassal, bentlakassal nem fogadtam el, mert szerelmes voltam!


Tiszta hulye vagyok!

Raadasul nap kozben szabad lettem volna...

Csak 10 hetet dolgozom £7000!!!

A valtast is meg lehetett volna oldani, 2 het ott 2 het Budapesten, havi £1400.


Jol elszurtam...

2016. aug. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Felettem

Ha kihagyod, szörnyű hibát követsz el

2016. aug. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Feltetlen menj el a hajora! Nekem belefer egy gyors romantika elotte, irjal privatba!
2016. szept. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Remelem elmentel dolgozni!


Irj majd, hogy hogy dontottel.

2016. szept. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!