Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek lobbanékony, ideges?

Figyelt kérdés

Mostanában elég hamar fel tudnak húzni, hirtelen vagyok, egyből felemelem a hangom (sokszor észre sem veszem, hogy már ordítok).

Minden kis dolgon be tudok pöccenni, pedig nem voltam ilyen. Nyugodt voltam és türelmes, nem idegeskedtem, nem görcsöltem dolgokon. De most úgy érzem, hogy ez a stressz, feszültség kívülről is látszik, s nem akarok ilyen lenni. Hogyan változtathatok a természetemen?


2010. ápr. 18. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Na nekem is ilyen hasonló esetről vettem észre. :S Nem tudom, mitől lehet... Bocsi az OFFért. Én is várom a válaszokat. :)
2010. ápr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először is a stresszt kellene nyakon ragadni. Mi miatt idegeskedsz? Munkahely/iskola, párkapcsolat, család? Ha erre rájössz, akkor már könnyebb lesz egyénileg (vagy épp segítséggel) változtatni. Pihend ki magad, teázz sokat, kocogj, hallgass lassú zenét, ezek remek stresszoldók.
2010. ápr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az okát szerintem tudom is. Jelenleg munkanélküli vagyok, s azon görcsölök, hogy szeptembertől lesz-e munkám. Mert nyáron (máj.1-től lesz, azt tudom), de szeretnék valami stabilabbat, hiszen én sem leszek fiatalabb.(26 L)

S ebből kifolyólag úgy érzem, hogy az életem nincs a helyén, semmilyen szinten.

Persze stresszel az ember, na de ennyit változnánk, hogy állandóan úgy szólok, hogy másokat megbántok vele?

2010. ápr. 18. 19:32
 4/7 A kérdező kommentje:
egy hónapja elkezdtem rendszeresen tornázni (minden nap egy kicsit), s szeretnék elkezdeni bicajozni, hátha az segít a fölös energiáimat levezetni.
2010. ápr. 18. 19:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Számolj el 10ig mielőtt elkezdesz ordibálni...Ha ideges v probálj meg magad otthon valamilyen kedvenc zenédet hallgatni és kiordibálni a bánatodat,biztos segiteni fog...gondolj néha arra h másnak is van gondja és nem rajtad töltik le...
2010. ápr. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:D Már próbáltam, de olyan hamar elönti az agyamat a lila köd, hogy sokszor még én is meglepődöm, hogy hogy vagyok képes így beszélni, így viselkedni. Hol van az a türelmes, megértő lány, aki egykor voltam.
2010. ápr. 19. 09:29
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
jo kérdés?én is hasonlo voltam mint te megértő,kedves mittomén,utána megváltoztam nem tudom miért,és van olyan időszakom h ne szoljon hozzám senki m orditok,de ilyen önterápiák szoktak segiteni...meg kül.a legjobb magyarázat ilyenkor h mi nők szeszélyesebbek szoktunk lenni,v megkéne h jöjjön v ilyesmi...találd meg önmagad,ird őssze a jo tulajdonságaidat is meg a rosszakat is és probalj változtatni...:)
2010. ápr. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!