Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért utálják az emberek a...

Miért utálják az emberek a nacionalistákat, esetleg gárdistákat, jobbikosokat, skinheadeket, katona stílusú embereket?

Figyelt kérdés

Félelemből utálják őket szerintem, nem?


Régebben, pár éve annyian voltak ilyen gárdisták, skinheadek, legalábbis körülöttem de az utcákon is.

Most meg eltűntek ezek az emberek. És én ezt nagyon sajnálom. Mi a véleményed?


2010. ápr. 18. 08:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező,ezek nem katona stílusú emberek hanem rasszista gyilkos,esetleg fasiszta fajgyűlölők.Ha nem gyilkos akkor csak fasiszta vagy fajgyűlölő.Mondjátok már ki kerek perec,itt beszéltek bakancsról,meg zsidóról,de nem mondjátok ki hogy mik ezek!

Azért utálják őket mert a legtöbb ember már modernizálódott,és kezdenek a tolerancia felé hajlani.A cigányok más tészta.Én úgy vagyok vele hogy aki bökővel rajoskodik az utca közepén annak bökőt a lábába,de aki főbelelő egy hazafelé tartó cigány kisgyereket és az anyját,annak felvágni a farkát,kitépni a nyelvét,egyesével letörni az ujjait,és lenyomni a torkán a kutyagumit.

Az igaz hogy a népeknek nem kellene ilyen mértékben keverednie,de most akkor mit csináljunk?Dobjuk őket ládába és küldjük őket a Góbi sivatagba?

És már megint ott tartunk hogy azt próbálja itt valaki bizonygatni hogy milyen rosszak a zsidók...Jajaa igen azok!Menjünk,vegyünk együtt vadászpuskát és irtsuk ki őket!Lődd már fejbe azt a nagyorrú nőt!...Hoppá ez terhes...Hahhha lőjjél a hasába!...Ott fut egy gyerek,lődd ki a lábait!...Jóóól vaaan,most tekerd ki a kis zsidó nyakát!...azt a házaspárt se hagyd ki!Hadd haljanak együtt!...És most mondjuk el a megkötözött zsidó kisgyerekeknek hogy azért fogjuk őket sorba fejbe lőni mert nem szeressük hogy zsidónak születtek!

Gondolom ezt akarja hallani mindenki,hát egészség!Biztosan minden baj és gond eltűnne a földről ha nem lennének zsidók...nem lenne több halálos betegség,nem lenne több magára hagyott gyerek,megszűnnének a természeti csapások,minden rossz eltűnne a földről,és megnyílna a mennyország kapuja!...

2010. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
17%
Akkor nézd meg kb. 3000 év óta miket mondtak a zsidókról mindig is! Goethétől, Tiberius caesaron át, Lutherig, Napóleonig, Kossuth Lajosig és Liszt Ferencig. persze tudom, ők is mind rasszista-fasiszta-jobbikos gyilkosok voltak igaz?
2010. ápr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
45%
ma 12:57 Már bocsi de ne hasonlítsd össze a történelem kiemelkedő embereit egy mai 10-en 20-on éves jobbikossal.
2010. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

"ma 12:57 Már bocsi de ne hasonlítsd össze a történelem kiemelkedő embereit egy mai 10-en 20-on éves jobbikossal.


Szerinted ez a válasz hasznos.


A válasz írója 56%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:58"


OTT A PONT!

2010. ápr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Ki beszélt itt jobbikosokról? Én csak kiemeltem pár történelmi alakot, akiknek igen lesújtó véleményük volt a zsidókról!

Ha te szerinted csakis jobbikos lehet valaki, ha nem szereti a zsidókat, az rólad szegénységi bizonyítvány!

De a kérdésre nem válaszoltál! Mit szólsz ahhoz, hogy ezeknek a kiemelkedő szellemi embereknek igen negatív véleményük volt a zsidókról? Kíváncsi vagyok mit mondasz erre. Mindenképpen öngól lesz belőle...És felőlem itt is lehet a pont, meg ott is.

2010. ápr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

tegnap 21:17

Ennyi. Amúgy meg bírom, hogy mást nem tudnak az emberre húzni, hogy jobbikos.. Elmondom neked én utálom a cigányokat! Ennyi! ÉS ezen semmilyen politika nem tudott és nem is fog tudni változtatni! És rohadtul leszarom az egészet, nem is tudom, hogy milyen programot hozott fel a jobbik, úgy mint a Fidesz, mégis rühellem a kisebbséget.. Na ilyenkor mi van?! Ja ilyenkor jön az, hogy én egy degeneratív hülye gyerek vagyok, mert egyszerűen nem vagy képes felfogni, hogy más is létezik, nem csak az amit te ismersz..

2010. ápr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 szvitek99 válasza:
én 12 éves vagyok, de ilyen nevelést kaptam úgyhogy értem a témát. én skinhead vagyok, de engem is utálnak. könnyebb az olvasztótégelybe belekerülni. magyarul ez van belebeszélve a többség agyába. mondják hogy: hitler ííííígy, hitler úúúúúúúgy, de tisztázni kell valamit. az én falumba itt voltak az oroszok is, meg a németek is. az oroszok megbasztak mindent ami mozog, a németek meg osztogatták a bonbont meg a konzerves kaját. de ez ma már nem számít. (sajnos)
2012. febr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!